×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Turkcell Faturanıza Otomatik Ödeme Talimatınıza Hediye!

Turkcell Faturanıza Otomatik Ödeme Talimatınıza Hediye!

Paycell Uygulaması’ndan Turkcell Faturanıza Otomatik Ödeme Talimatlarınıza Haftalık 2 GB’a ek Günlük 1 GB değerinde 1.000 Puan Hediye!

Paycell Tarih

Kampanya Geçerlilik Tarihi

16 Aralık 2022 00:00
31 Aralık 2024 23:59

Paycell Kullanıcı

Kimler Katılabilir?

Turkcell

Detaylı Bilgi

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanyaya tüm Turkcell faturalı hat sahibi müşterileri yararlanabilir. 

Kampanya Geçerlilik Tarihi?

Kampanya 16.12.2022 – 31.12.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Dahil Harcamaları?

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Turkcell faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Ses hatları faydayı talimatın verildiği gün bir ay içinde dilediği zaman  Turkcell Uygulaması Hediye Havuzundan alabilir. Data hatları talimat verir vermez fayda aktiflenir ve bilgi SMS’i gönderilir.

Kampanya Faydası?

Otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda  1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında Haftalık 2 GB’a ek olarak Günlük 1 GB değerinde 1.000 puan yüklenecektir.

Kampanyayı Nasıl Kazanırım?

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Turkcell faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir.

Kampanyayı Faydası Ne Zaman Yüklenir?

Ses hatları için hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün Turkcell Uygulaması’nda yer alan Hediye Havuzu üzerinden aktifleyebilirsiniz. Data hatları için talimat verir vermez otomatik aktiflenecektir. Puanlar her yeni ayın ilk haftası bir önceki ayın talimat veren kullanıcılarına yüklenecektir.Puan kazanımı anlık değildir.

 

Diğer Koşullar

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Turkcell faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Ses hatları faydayı talimatın verildiği gün bir ay içinde dilediği zaman  Turkcell Uygulaması Hediye Havuzundan alabilir. Data hatları talimat verir vermez fayda aktiflenir ve bilgi SMS’i gönderilir.

Kampanyaya katılım şartı yoktur.

Kampanya sadece faturalı hat sahipleri içindir.

Faturasız hat sahipleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi yeterlidir.

Bireysel faturalı ses ve data hattı olan (superbox hariç)  04.07.2022 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir. Rahat tarifede olan müşteriler de faydalanabilecektir.

Otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda  1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten yararlanabileceksiniz. Ses hatları için hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün Turkcell Uygulaması’nda yer alan Hediye Havuzu üzerinden aktifleyebilirsiniz. Data hatları için talimat verir vermez otomatik aktiflenecektir.

Kampanya kapsamında Haftalık 2 GB’a ek olarak Günlük 1 GB değerinde 1.000 puan yüklenecektir.

Puanlar her yeni ayın ilk haftası bir önceki ayın talimat veren kullanıcılarına yüklenecektir.

Puan kazanımı anlık değildir.

Paket bitiminde veya  kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.

Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

Geçmiş dönem otomatik ödeme talimatı kampanyalarından faydalanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar