×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell Alışveriş Limiti

Paycell Alışveriş Limiti

Paycell Alışveriş Limiti ile 36 Aya Varan Taksit Fırsatı!

Turkcell Finansman A.Ş. tarafından sunulan kredi ile, anlaşmalı iş ortaklarımızın online alışveriş sitelerinde (trendyol.com, incehesap.com, Etstur, arispirlanta.com, easycep, Pasaj, Ereyon, Defacto, lastikcim.com) veya fiziksel mağazalarında (SenetSepet, Ariş Pırlanta) alışverişlerinizi anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Ayrıca, Turkcell mağazalarında peşin olarak satışı yapılan, teknolojik ürün ve aksesuar kategorisindeki ürünleri Paycell Alışveriş Limiti (Sepete Taksit) ile taksitlendirerek satın alabilirsiniz.

Turkcell faturalı hat sahibi iseniz regülasyon limitleri dahilinde taksitlerinizi Turkcell faturanızla birlikte kolayca ödeyebilirsiniz. Turkcell’li olmasanız da bu hizmetten faydalanabilir, taksit ödemelerinizi Paycell Uygulaması, Turkcell İletişim Merkezleri veya bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Sepetinizi oluşturun

Etstur.com’da veya incehesap.com’da sepetinizi oluşturun.

Ödeme Onayı adımında Paycell Alışveriş Limiti’ni seçin

Ödeme onayı adımında ödeme alternatifleri arasından Paycell Alışveriş Limiti’ni seçin.

GSM numaranızı girin

İşlem yapmak istediğiniz GSM numaranızı girin.

Paycell şifrenizi girin

Paycell şifrenizi girin. Paycell şifreniz yoksa ekranda yer alan bilgileri doldurarak Paycell’e anında kayıt olabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu oluşturun

Kredi başvurunuz için talep edilen bilgileri girin ve başvurunuzu oluşturun.

Ödemenizi tamamlayın

İstediğiniz taksit sayısını seçin ve telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi girerek sözleşmeleri onaylayın, ödemeyi tamamlayın.

Bilgilerinizi paylaşın

TCKN, GSM, doğum tarihi bilgilerinizi Turkcell mağazasındaki satış danışmanı ile paylaşın.

Tek kullanımlık şifreyi satış danışmanına iletin

Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi Turkcell mağazasındaki satış danışmanı ile paylaşın.

Sepetinizi oluşturun

Tablette ya da bilgisayarda satış danışmanı ile satın almak istediğiniz ürünleri seçerek, sepetinizi oluşturun.

Paycell uygulamasına girin

Telefonunuza gelen push notification’a veya SMS’de yer alan linke tıklayarak, telefonunuzda yoksa Paycell uygulamasını indirin. Telefonunuzda Paycell uygulaması varsa, linke tıklayarak uygulamaya giriş yapın.

İşleminizi onaylayın

Paycell Alışveriş Limiti sayfasında “Onayda” statülü işleminizin tutarını kontrol ederek, işleminizi onaylayın.

Kredi başvurunuzu oluşturun

Kredi başvurunuz için talep edilen bilgileri girin ve başvurunuzu oluşturun.

Ödemenizi tamamlayın

İstediğiniz taksit sayısını seçin ve telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi girerek sözleşmeleri onaylayın, ödemeyi tamamlayın.

Ürünlerinizi kasadan teslim alın

Paycell uygulamasında kredi işleminizi tamamladıktan sonra, satış danışmanı ile iletişime geçerek, kasadan ürünlerinizi teslim alın.

Ürünleri seçin

Satın almak istediğiniz ürünleri seçin, mağazadaki satış danışmanına iletin.

Bilgilerinizi paylaşın

GSM numaranızı mağazadaki satış danışmanı ile paylaşın.

SMS’deki linke tıklayın

Cep telefonunuza gelen SMS’de yer alan linke tıklayın.

GSM numaranızı girin

İşlem yapmak istediğiniz GSM numaranızı girin.

Paycell şifrenizi girin

Paycell şifrenizi girin. Paycell şifreniz yoksa ekranda yer alan bilgileri doldurarak Paycell’e anında kayıt olabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu oluşturun

Kredi başvurunuz için talep edilen bilgileri girin ve başvurunuzu oluşturun.

Ödemenizi tamamlayın

İstediğiniz taksit sayısını seçin ve telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi girerek sözleşmeleri onaylayın, ödemeyi tamamlayın.

Ürünlerinizi kasadan teslim alın

Kredi işleminizi tamamladıktan sonra, satış danışmanı ile iletişime geçerek, kasadan ürünlerinizi teslim alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell Alışveriş Limiti ile ödemenizi yapabilmeniz için Paycell’de kimlik tespitinizin yapılmış olması gerekmektedir. Kimlik tespiti yapılmayan ve kurumsal hat sahibi olan müşteriler bu hizmetten faydalanamazlar.

 

Paycell Alışveriş Limiti için anlaşmalı iş ortaklarımızın online alışveriş sitelerinde ve fiziksel mağazalarında sepet tutarınız 500 – 100.000 TL arasında olmalıdır.

Turkcell mağazalarında ise peşin olarak satışı yapılan (mevcutta taksit yapılamayan) teknolojik ürün ve aksesuar kategorisinde sepet tutarınız 100 – 100.000 TL arasında olmalıdır.

 

Turkcell Finansman A.Ş’nin tabi olduğu mevzuat uyarınca, maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır.

 

50.000 TL’ye kadar olan krediler için vade üst sınırı 36 ay olup, 50.001 TL – 100.000 TL arasındaki krediler için vade üst sınırı 24 aydır.

Turkcell Finansman A.Ş’nin tabi olduğu mevzuat uyarınca,  Akıllı telefon ve notebooklarda 12 ay, Tabletlerde 6 ay, diğer ürünlerde ise 36 aya varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fiyatı 5.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

 

50.000 TL’ye kadar olan krediler için vade üst sınırı 36 ay olup, 50.001 TL – 100.000 TL arasındaki krediler için vade üst sınırı 24 aydır.

Şifre giriş ekranında yer alan “Şifremi Unuttum” linkine tıklamanız yeterlidir. Paycell’de kayıtlı e-posta adresinize şifre sıfırlama linki gönderilecektir. Bu linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Kredi limitiniz, Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir.

Kredi kullandığınızda kredi kartı limitiniz düşmez.

Alabileceğiniz toplam kredi tutarı, Paycell Alışveriş Limiti’ne başvurunuz sonrası, Turkcell Finansman A.Ş. tarafından SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz ürün için kredi limitinizin yeterli olması halinde işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Hayır, ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

Taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı  Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz. Taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödeyemiyorsanız, Financell ödeme kanallarından  ödemenizi yapabilirsiniz.  Bankanızın ödeme ekranlarında Financell veya Turkcell Finansman A.Ş.’yi seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Faiz oranı Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmekte olup, satın alınan ürünün tutarı ve talep edilen vadeye göre değişiklik göstermektedir.

Sigorta ücreti bulunmamaktadır.

  • Kredi Tahsis Ücreti:Müşterilerin kredi ihtiyacının karşılanmasına olanak sağlayan sistemin işletilmesi ve operasyonel süreçlerin yönetilmesi amacıyla kredi açılışında Turkcell Finansman A.Ş. tarafından tahsil edilen tek seferlik bir ücrettir. Kredi açılışlarında kredi ana para tutarının %0,5 i kadar alınmaktadır. Kredi açılışında tek seferde uygulanır ve ilk kredi taksidi ile ödenir.

 

  • Mobil Ödeme İşlem Ücreti:Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (TÖHAŞ) tarafından, kredi taksitlerini Turkcell faturasına yansıtarak ödeme yapan müşterilerden alınan tek seferlik bir ücrettir. İşlem ücreti, müşterilerimizin taksitlerini ödeme süreci boyunca daha iyi hizmet sunabilmek için TÖHAŞ tarafından yapılan çalışmaların maliyetini yansıtmaktadır. Kredi başına işlem ücreti 14,90 TL’dir.

 

  • Mobil Ödeme Üyelik Bedeli (Aidat): Kredi ödemesini Turkcell faturasına yansıtarak yapan müşterilerimizden TÖHAŞ tarafından alınan mobil ödeme sistemi kullanımı üyelik bedelidir, aylık 6,90 TL’dir.

Başvurmuş olduğunuz alışveriş kredisi Turkcell Finansman A.Ş. tarafından değerlendirilmektedir. Turkcell Finansman A.Ş. kredi değerlendirme politikaları gereği kredi vermeyi uygun bulmadığı müşterilere olumsuz cevap iletebilmektedir. Kredi değerlendirme sonucunuzun olumsuz olmasının nedeni politika gizliliği nedeni ile paylaşılamamaktadır.

Faiz oranı Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Oranlar konusunda ne yazık ki değişiklik yapılamamaktadır.

Hayır, herhangi bir belge ibraz etmenize gerek bulunmamaktadır.

Paycell’in anlaşmalı üye işyerlerinde, ödeme adımında Paycell Alışveriş Limiti’ni seçerek, başvuruda bulunabilir, ödemelerinizi Paycell Alışveriş Limiti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Krediniz başvurduğunuz an itibarıyla Turkcell Finansman A.Ş. tarafından değerlendirilmeye alınır ve kredi başvuru sonucunuzu dakikalar içerisinde ekranda görebilirsiniz.

Paycell Alışveriş Limiti, müşterilerimize, ihtiyacı olan ürünleri alırken, 36 aya varan taksit seçenekleriyle, ödemelerini kolayca yapma imkanı sunan Turkcell Finansman A.Ş. tarafından tahsis edilen bir alışveriş kredisidir.

 

Anlaşmalı iş ortaklarımızın online alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişlerin ödeme adımında Paycell Alışveriş Limiti’ni seçtikten sonra ekranda sizden istenen bilgileri doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Fiziksel mağazalarda ise kasada satış danışmanına Paycell Alışveriş Limiti ile ödeme yapmak istediğinizi iletmelisiniz.

 

Ayrıca, Turkcell mağazalarında peşin olarak satışı yapılan, teknolojik ürün ve aksesuar kategorisindeki ürünleri Paycell Alışveriş Limiti ile taksitlendirerek satın alabilirsiniz.

Taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödeyemiyorsanız,  Financell ödeme kanallarından ödemenizi yapabilirsiniz.  Bankanızın ödeme ekranlarında Financell veya Turkcell Finansman A.Ş.’yi seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Evet, 0532 757 55 55 no’lu Turkcell Tahsilat Birimi hattından veya https://financell.com.tr/bireysel-kredi/ de yer alan anlaşmalı bankaların ödeme ekranları üzerinden kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerini seçerek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Hayır, böyle bir sürecimiz bulunmamaktadır.

Satın aldığınız ürünü iade ederek kredinizin iptal edilmesini istiyorsanız iade talebinizi ürünü satın aldığınız satıcıya iletmeniz gerekmektedir. İade talebiniz satıcı tarafından onaylandığında iadeniz otomatik olarak gerçekleşir ve krediniz iptal edilir. Şayet iptal işlemi öncesinde ödediğiniz kredi taksiti bulunuyorsa, ilgili tutar Financell Müşteri Hizmetleri (0850 200 0532) üzerinden belirteceğiniz banka hesabına iade edilir.

 

Satın almış olduğunuz üründen bağımsız olarak krediden cayma hakkınızı kullanmak isterseniz Financell Müşteri Hizmetleri (0850 200 0532) ile bireysel olarak iletişime geçebilirsiniz.​

Kredinize ilişkin sözleşmenize buradan giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanımı sonrası sözleşmelerinizi Turkcell Finansman A.Ş. SMS olarak da iletmektedir.

Financell Müşteri Hizmetleri (0850 200 0532) 07:45 – 01:45 saatlerinde hizmet vermektedir.  BİP kanalımızdan ise hafta içi 10:00-22:00 arasında soru, görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Satıcı onayından sonra, 24 saat içerisinde Turkcell Finansman A.Ş. tarafından limitin geri yüklenmesi beklenmektedir.