×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell Linkle Ödeme

Paycell Linkle Ödeme

Paycell Linkle Ödeme ile Uzaktan Tahsilatlarınızı Güvenli ve Hızlı Şekilde Yapın!

Uzaktan tahsilatlarınız için online ödeme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyan güçlü bir çözümle tanışmaya hazır olun: Paycell Linkle Ödeme

Mobil ve masaüstü cihazlarınız üzerinden hızlı ve güvenli şekilde ödeme tahsilatlarınızı ek ücretlendirme olmadan gerçekleştirme zamanı geldi!

Hemen Başvur

Anlaşmalı Paycell Noktaları

Güvenli ve Hızlı Online Ödeme

Paycell Linkle Ödeme, endüstri lideri güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Ödemeleriniz ve kişisel bilgileriniz her zaman en yüksek düzeyde korunur. Sadece birkaç tık ile linkinizi güvenle oluşturup paylaşın.

24 Saat İçinde Kolay ve Hızlı Kullanım

Hiçbir entegrasyon veya banka anlaşması gerektirmeden hesap oluşturmak ve ödemelerinizi gerçekleştirmek oldukça basit ve anlaşılır bir süreçtir. Herkes rahatlıkla kullanabilir. Belge ve bilgilerinizin güncel olması durumunda bir sonraki gün kullanıma başlayın.

Nasıl Kayıt Olunur?

Size özel komisyon oranlarımız ile teklif almak ve hemen kullanıma başlamak için kurumsal@paycell.com.tr adresine firma unvan bilgileriniz ve Linkle Ödeme hizmetini talep ettiğinize dair mail atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell Linkle Ödeme, tahsilatlarınızı mail order kullanmadan kredi ve banka kartları ile daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bir çevrimiçi ödeme hizmetidir.

Paycell Linkle Ödeme, hesap oluşturduktan sonra başvuru yapılır. Başvuru ardından bir sonraki gün kullanılacak şekilde portal üzerinden link oluşturularak kullanılır.

Evet, Paycell Linkle Ödeme güçlü güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. İşlemlerin hepsi 3D’li yapılır. Kişisel ve finansal bilgileriniz her zaman güvende tutulur.

Hesap oluşturmak için kurumsal@paycell.com.tr adresine firma unvan bilgileriniz ve linkle ödeme hizmetini talep ettiğinize dair mail atabilirsiniz.

Paycell Linkle Ödeme, online alışverişten eğitim sektörüne, hizmet sektöründen daha birçok alanda kullanılabilir. Online ödeme deneyimini hızlı ve güvenli hale getirmek için ideal bir çözümdür.

Müşterilerimiz Paycell Linkle Ödeme hizmetini kullanırken sadece işlem komisyon tutarı hariç hiçbir şekilde ek ücretlendirmeye tabii tutulmaz.

Ertesi gün ya da haftalık olarak tanımlı IBAN adresinize ödemelerinizi alabilirsiniz.