×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Gamercard

Gamercard

Turkcell, Paycell ve Visa iş birliği ile çocuklarınıza özel tasarlanan Gamercard, harçlıkla parayı doğru kullanmayı ve görevlerle sorumluluk kazanma ve planlama becerilerini öğretir.

7 Yaş ve üzeri tüm çocuklar ve ebeveynleri için hazırlandı. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hemen Al

% 100 Güvenli Ön Ödemeli Kart

Bir ön ödemeli kart olan Gamercard, Visa’nın geçtiği her yerde geçer. Böylece çocuğunuz, yanında nakit taşıma ve hijyen risklerinden korunmuş olur. Kartı aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz Gamercard için banka hesabına gerek yoktur. Çocuğunuzun harçlıklarını Gamercard’a aktarmanız yeterlidir. Böylelikle çocuğunuzu nakitsiz dünyanın geleceğine hazırlamış olursunuz.

% 100 Güvenli Ön Ödemeli Kart
Sadece 2 Dakikada Gamercard Sahibi Olun

Sadece 2 Dakikada Gamercard Sahibi Olun

Gamercard platformu, çocuklarınızın ve sizin çok kolay kullanabileceğiniz biçimde pedagojik yaklaşımla hazırlanmıştır. Kartınızı aldığınız anda uygulamayı indirerek Gamercard’ı uygulamaya tanımlayabilirsiniz. Bu süreç, en fazla 2 dakikanızı alır. Bu andan itibaren artık kartı ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunun için bankadan veya başka bir yerden onay gerekmez.

Mobil Uygulama ile Tüm Kontrol Sizde

Gamercard uygulamasının ebeveyn modu ile çocuğunuza anında harçlık gönderebilir ve tüm harcamalarını takip edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama üzerinden çocuğunuza eğlenceli ve eğitici görevler vererek onu ödüllendirebilirsiniz. Acil bir anda uygulama üzerinden onun size mesajını görebilir ve ona anında acil olarak para gönderebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz, tüm kontrol sizde iken; tasarruf ederek tıpkı bir yetişkin gibi kart taşıyıp harcamalar yapabilir.

Mobil Uygulama ile Tüm Kontrol Sizde
Çocuğunuza Finansal Öz Güven Kazandırın

Çocuğunuza Finansal Öz Güven Kazandırın

Çocuğunuz sahip olacağı Gamercard’la birlikte, kullanacağı Gamercard uygulaması ile sizden harçlık alabilir, harcamalarını tıpkı bir yetişkin gibi yönetebilir, tasarruf ve isterse bağış da yapabilir. Ayrıca sizin ve markaların verdiği görevleri tamamlayarak hem yeni şeyler öğrenir hem de ödül olarak verilen “Gamer Altın”ları kazanarak bu altınlarla mağazada alışveriş yapabilir. Ona bu kez sadece harcamayı değil, kazanmayı da öğretmiş olursunuz

Gamercard’da Bol Bol Altın Var

Gamercard’da, sizin veya markaların çocuklarınıza verebileceği ve onları hayata hazırlayabileceği eğlenceli görevler vardır. Örneğin; yatmadan dişini fırçalamak, bir huzurevini ziyaret etmek, evdeki ışıkları söndürmek gibi. Çocukların yapmayı ve öğrenmeyi sıkıcı bulduğu şeyler, Gamercard’da bir göreve dönüşünce bir anda onların ilgisini ve sempatisini çeker. Çünkü bu görevleri yaptıkça ödül altınlar kazanır ve bunları harcama yetkisine sahip olurlar.

Gamercard’da Bol Bol Altın Var
İş İşten Geçmeden Bunları Öğretmek İçin Geç Kalmamalısınız

İş İşten Geçmeden Bunları Öğretmek İçin Geç Kalmamalısınız

Çocuğunuza bazı eğitimleri belirli yaşlarda mutlaka vermelisiniz. Onların para ve finansı erken yaşta öğrenmesini; kazanma, biriktirme ve bağış yapma yetenekleri kazanmasını sağlamalısınız. Fakat bunları öğretmek pek de kolay değildir. İşte Gamercard, tam da bunları sağlamak için velilere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede çocuğunuzla çok eğlenceli bir iletişiminiz olmuş olur

Bir Karttan Çok Çok Fazlası

Gamercard, sizin ve çocuğunuz için çok sayıda avantajlarla donatılmıştır. Visa’nın geçtiği her yerde geçen Gamercard, sizi Paycell’in sunduğu tüm indirim, avantaj ve kampanyalardan yararlandırır. Size her harcamada bedava internet kazandırır. Sizi kredi kartı taşımaktan kurtarır ve fatura ödeme, İstanbulkart’a bakiye yükleme, havale yapma gibi tüm işlemleri kolayca yapmanızı sağlar. Gamercard’ın eğlenceli dünyasıyla tanışmak için sizi ve çocuklarınızı bekliyoruz

Bir Karttan Çok Çok Fazlası

GAMERCARD’a Nasıl Para Yüklenir?

 • Turkcell Mağazaları’ndan: Turkcell Mağazaları’ndan nakit ile hiçbir işlem ücreti ödemeden Gamercard’a kolayca bakiye yüklemesi yapılabilir.
 • Banka kartları ile Gamercard’a yapılan bakiye yüklemelerinde işlem ücreti ödenir.
 • Banka ATM’lerinden veya PTTmatiklerden: Gamercard ATM’ye takıldıktan sonra kart şifresi ile giriş yapılır.
 • Çıkan ekrandan “Karta Bakiye Yükleme” seçeneği seçilir.
 • Para alım kısmına yatırılmak istenen miktarın koyulmasının ardından işlemin onaylanmasıyla bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 • Banka Hesabından EFT: Bankanın EFT ile para transferi adımına kadar gelinir, Hesaba EFT ile para transferi seçilir.
 • Aşağıdaki bilgilerin doldurulması ile bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 • Banka Adı: Denizbank A.Ş. (134)
 • Şehir: İstanbul
 • Şube: PAYCELL (3276)
 • Alıcı: Kart Sahibinin Adı Soyadı
 • Hesap numarası: 16 haneli Gamercard numarası