×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Superonline Otomatik Ödeme Talimatınıza Hediye!

Superonline Otomatik Ödeme Talimatınıza Hediye!

Paycell Uygulaması’ndan Turkcell Superonline Faturanıza Otomatik ödeme talimatı ile Fiber internetinizin hızına hız katın, 1.000 Puan Kazanın!

Paycell Tarih

Kampanya Geçerlilik Tarihi

16 Aralık 2022 00:00
31 Aralık 2024 23:59

Paycell Kullanıcı

Kimler Katılabilir?

Paycell Müşterileri

Detaylı Bilgi

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanyaya tüm Turkcell faturalı hat sahibi müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan 100 mbps, 200 mbps  ve 1000 mbps paketleri dışındaki paketlerde olan ve hali hazırda turbo indir faydasından ve Kullandığın kadar öde kampanyasından yararlanmayan bireysel Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri  yararlanabilir. 

Kampanya Geçerlilik Tarihi?

Kampanya 16.12.2022 – 31.12.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Dahil Harcamaları?

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Superonline faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir.

Kampanya Faydası?

Otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda  1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında Haftalık 2 GB’a ek olarak Günlük 1 GB değerinde 1.000 puan yüklenecektir.

Kampanyayı Nasıl Kazanırım?

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Superonline faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Kampanyaya katılım için otomatik ödeme talimatı verilmesi yeterlidir. Ek bir işlem yapılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.

Kampanyayı Faydası Ne Zaman Yüklenir?

Ses hatları için hediyenizi bir ay içinde dilediğiniz gün Turkcell Uygulaması’nda yer alan Hediye Havuzu üzerinden aktifleyebilirsiniz. Data hatları için talimat verir vermez otomatik aktiflenecektir. Puanlar her yeni ayın ilk haftası bir önceki ayın talimat veren kullanıcılarına yüklenecektir.Puan kazanımı anlık değildir.

 

Diğer Koşullar

Kampanyadan Paycell Uygulaması üzerinden Superonline faturasına otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir.

Kampanya sadece faturalı hat sahipleri içindir.

Faturasız hat sahipleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında Haftalık 2 GB’a ek olarak Günlük 1 GB değerinde 1.000 puan yüklenecektir.

Puanlar her yeni ayın ilk haftası bir önceki ayın talimat veren kullanıcılarına yüklenecektir.

Puan kazanımı anlık değildir.

Kampanyadan 100 mbps, 200 mbps  ve 1000 mbps paketleri dışındaki paketlerde olan ve hali hazırda turbo indir faydasından ve Kullandığın kadar öde kampanyasından yararlanmayan bireysel Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri  yararlanabilir.

Belirtilen tarihler arasında otomatik ödeme talimatı veren Turkcell Superonline Fiber müşterilerinin hızları 30 gün boyunca 100 mbps’ye kadar yükseltilecektir.

Kampanyaya katılım için otomatik ödeme talimatı verilmesi yeterlidir. Ek bir işlem yapılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.

Kampanya 100 mbps, 200 mbps  veya 1000 mbps hızında paket kullanan veya hali hazırda turbo indir faydasından ve Kullandığın kadar öde kampanyasından yararlanan müşteriler için geçerli değildir.

İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar