×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE

Paycell Kimlik Tespit Türleri ve İşlem Limitleri

1- Banka Hesabı Aracılığıyla Kimlik Tespiti

Sana ait banka hesaplarından, Paycell Uygulaması’ndaki cüzdanına para transferi ile gerçekleştirilen bir müşteri kimlik doğrulama servisidir. Paycell Uygulaması üzerinde belirtilen banka hesaplarına para göndererek kimlik tespiti sürecini tamamlayabilirsin.

 

2- Yüz Yüze Kimlik Tespiti

Kimlik belgesi, imza örneği ve adres teyit belgesi kullanılarak yapılan kimlik tespiti yöntemidir. Yüz yüze kimlik tespiti, Paycell hizmetlerini özgürce kullanmanı ve sana özel hazırlanan fırsatlardan yararlanmanı sağlar. Turkcell Mağazalarına giderek; sana ait kimlik belgen ile sana ait bir faturayı veya ikametgah belgesini göstermen yeterlidir.

 

Detaylı bilgi için 0850 622 60 60 müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell Mağazalarını ziyaret edebilirsin.

Yüz Yüze Kimlik Tespitinin Hayatı Kolaylaştıran Özellikleri

Banka Hesabı Aracılığıyla Kimlik Tespiti ile Yapılabilecek İşlemler

Kimlik Tespiti Olmadan Yapılabilecek Kısıtlı İşlemler

Paycell Kartlarında ayda 150.000 TL’ye kadar bakiye bulundurabilirsin. Paycell Kartlarında ayda 150.000 TL’ye kadar bakiye bulundurabilirsin. Paycell Kartlarında  ayda en fazla 2.750 TL bakiye bulundurabilirsin.
Tüm ATM’lerden Paycell Kart bakiye limitleri dahilinde nakit çekim yapabilirsin. ATM’lerden Paycell Kart ile yılda maksimum 1.000 TL nakit çekim yapabilirsin. ATM’lerden Paycell Kart ile yılda en fazla 1.000 TL nakit çekim yapabilirsin.
Paycell kartlarından, tüm Paycell Kartlara ve/veya banka hesaplarına para transferi yapabilirsin. Paycell Kartlarından, yalnızca kendilerine ait diğer Paycell Kartlara ve banka hesaplarına para gönderimi yapabilirsin. Başkasına ait Paycell Kart ve Banka hesaplarına para transferi yapamazsın.
Paycell Kartlarına dilediğinkredi kartı, IBAN ve debit kart’tan bakiye yükleme yapabilirsin. Paycell Kartlarına yalnızca sana aitkredi kartı, debit kart veya banka hesaplarından bakiye yükleyebilirsin. Başkasına ait kredi kartı, debit kart veya banka hesaplarından bakiye yüklemesi yapamazsın.
Paycell Mobil Uygulaması’ndan hisse senedi, yatırım işlemleri ve fatura ödemesi yapabilirsin. Paycell Mobil Uygulaması’ndan hisse senedi, yatırım işlemleri ve fatura ödemesi yapabilirsin. Güven damgası olmayan E-Ticaret Siteleri ya da online mağazalardan Paycell Kart ile harcama yapamazsın.
Tüm işyerleri, E-Ticaret Siteleri ya da online mağazalardan Paycell Kart limitleri dahilinde alış veriş yapabilirsin. Tüm işyerleri, E-Ticaret Siteleri ya da online mağazalardan Paycell Kart limitleri dahilinde alış veriş yapabilirsin. Paycell Mobil Uygulaması üzerinden;  hisse senedi, altın, gümüş ve platin gibi emtia işlemi ve fatura ödemesi  yapamazsın.