×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Hediye Dünyam

Hediye Dünyam

Paycell’le harcadıkça kazan!

Paycell’de yaptığın tüm işlemlerden puan kazanırsın. Kazandığın puanları Paycell Hediye Dünyam’da internet paketine, birçok farklı markanın hediye çekine ya da fidan bağışına dönüştürür, dilediğin yerde kullanırsın. Üstelik Paycell’i düzenli takip ederek kampanyalara katılabilir, daha çok puan biriktirebilir ve daha çok kazanabilirsin.

Hemen İndir

Paycell’i indir

Uygulamayı AppStore veya Google Play’den ücretsiz olarak indir

Puanları topla

Paycell Kart, Paycell Hazır Limit ile yapacağın tüm alışverişlerine, Paycell Uygulaması’ndan yapacağın fatura ödemelerine puan topla

Puanlarını dilediğin yerde kullan

Kazandığın puanları Hediye Dünyam’da yer alan sektörlerde dilediğin şekilde kullan. İster internet paketi, ister fidan bağışı, ister yeme içme-oyun-e ticaret hediye çeki al.

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell Hediye Dünyam kapsamında ödül kazanabilmek için, Paycell kart ve Hazır Limit ile harcama yapman ya da Paycell uygulamasından kurum faturası ödemen gerekir.

Kazandığın puanları, başka bir numaraya ya da kullanıcıya transfer edebilirsin. Tek seferde en fazla 500 Paycell puan transfer edilebilir. Bir ay içerisinde bir kullanıcı en fazla 1000 Paycell Puan transfer edebilir. Bir kullanıcı, en fazla 2 diğer kullanıcıdan toplam 1000 Paycell Puan alabilir.

Paycell Hediye Dünyam sayfasındaki “Puan Paylaş” butonuna tıklayarak, gönderim yapmak istediğin telefon numarasını rehberden seçer ve dilediğin tutarda Paycell Puan’ı gönderirsin.

Transfer yaptığın tarihten itibaren 30 gün sonra tekrar transfer yapabilirsin. Yani transfer limiti 30 günü doldurduktan sonra yenilenir.

Hayır, tüm operatör kullanıcıları kazanabilir.

Paycell Kart ve Paycell Hazır Limit ile yaptığın alışverişlerde ya da Paycell’den ödediğin kurum faturaları sonucu kazandığın Paycell Puan’lar, yaptığın harcamayı iade ettiğin durumda geri alınır.
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paycell Hediye Dünyam kapsamında aynı yıl içerisinde kazandığınız puanlar, bir sonraki yılın Mart ayında silinecektir.

Hayır.

Hayır, Paycell Puan’lar numarana tanımlanır.

Kullanılamaz. MNT işlemi sonrasında puanlar/kuponlar ve Hediye Paralar iptal olmaktadır, haklar iade edilememektedir. Devir durumunda hesap kapandığı için kullanılamaz.

Paycell Puan’dan yararlanabilecek müşteri sayısında kısıtlama bulunmamaktadır.

Hayır, sadece Paycell Kart ve Paycell Hazır Limit ile yapacağın alışverişlerde ya da Paycell uygulamasından yapacağın kurum fatura işlemlerinde puan kazanırsın.

Puanlarını aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsin.

Hayır, Paycell Puan’larını yurt dışında kullanamazsın.

Data hatları ile kullanılamaz.

Hediye çeklerinin geçerlilik süresini, Paycell uygulaması Hediye Dünyam – Kuponlar bölümünden kontrol edebilirsin.

Evet, birleştirilebilir. Örneğin Migros’tan 10 TL ve 50 TL’lik iki kod aldığında ikisi aynı alışverişte kullanabilirsin.

Hayır, hediye çeklerinin iptali mümkün değildir.

Hayır, silinmez. Hediye dünyam havuzunda kalmaya devam eder.

Hediye Dünyam’da her kataloğun ayda bir kere alınması sınırı bulunuyor. Yani günlük 1 GB paketini ayda yalnızca bir kere alabilirsin ancak bunun yanında başka paket ve hediye çeklerinden faydalanabilirsin. (Samsung Çeki, Tatil Sepeti çeki vb)
Bunun yanında bir ayda toplamda 15.000 puan tutarında toplam paket satın alımı yapabilirsin. Yani 50 TL Samsung çeki 15.000 puan ise o ay içinde başka hediye alımı yapamazsın.

Kampanyanın iptali mümkün değildir.

Kampanya’dan Mobil Ödeme, Paycell Kart kullanıcıları ve Paycell uygulamasından kurum fatura ödemesi yapan kullanıcılar yararlanacaktır. Paycell Hediye Dünyam programı ile;

  • Paycell Kart ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan,
  • Mobil Ödeme ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan,
  • Paycell Uygulamasından yaptığınız elektrik, su, doğalgaz gibi her 1 TL’lik kurum faturası ödemenizden 1 Paycell Puan kazanırsınız. (Turkcell fatura ödemeleri dahil değildir)

Müşterinin hediye dünyamda yer alan faydaları kazanabilmesi için her bir kampanyanın koşullarını sağlaması gerekmektedir. Paycell kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Paycell kampanyalarından yararlanabilmek için kişisel verilerinizin işlenmesi gerekebilmektedir. Konuya ilişkin detaylara ilgili kampanya koşullarından ulaşılabilmektedir.

Paycell kampanyalarında sunduğu Paycell ürünü olmayan ürün içeriklerinden sorumlu olmayıp, müşterinin ürünün üreticisi veya satıcısına başvurması gerekmektedir.