×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Otel Rezervasyonuna 250 TL İndirim!

Otel Rezervasyonuna 250 TL İndirim!

Paycell kullanıcılarına özel indirim kodları ile Obilet’ten 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 250 TL indirim kodu fırsatını yakalayın!

Paycell Tarih

Kampanya Geçerlilik Tarihi

01 Temmuz 2024 00:00
31 Aralık 2024 23:59

Paycell Kullanıcı

Kimler Katılabilir?

Paycell Müşterileri

Detaylı Bilgi

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanyaya tüm Paycell müşterileri katılabilir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi?

Kampanya 01.07.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Dahil Harcamaları?

Kampanya yalnızca Obilet mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturularak ödeme yapılan 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanya Faydası?

Kampanya 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 250 TL indirim sunmaktadır.

Kampanyayı Nasıl Kazanırım?

Kampanyaya Paycell Mobil Uygulaması üzerinden HEMEN KATIL butonuna basıp katılmanız gerekmektedir.

 

Diğer Koşullar

Kampanyadan yararlanmak için Obilet mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturulmalı ve hesaba giriş yapılmalıdır. Üyeliği bulunan kullanıcılar ise Obilet mobil uygulamasına hesaplarıyla giriş yapmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına ilgili indirim kodu girilmelidir.

İndirim Kodları Obilet mobil uygulaması üzerinden 01.07.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra indirim kodları geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama bulunmamaktadır.

Kampanya ve indirim kodları, tesiste ödemeli olarak yapılan otel rezervasyonlarında geçerli olmayacaktır.

Kampanya ve kod başkasına devredilemez, bölünemez, başka kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Kampanya kodları kişiye özeldir.

Kampanya kapsamında alınan kod, paraya çevrilemez, satılamaz.

İndirim kodu kullanılarak yapılan otel rezervasyonu işlemleri iptal edilmemelidir veya işlemler üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. İndirim kodu ile yapılan otel rezervasyonunun iptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez. Kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

Satın alma ve rezervasyon işlemleri sırasında hizmet veren firmanın koşul ve kuralları da ayrıca geçerli olacaktır.

Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Paycell (Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Paycell (Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan, kampanya koşullarının yerine getirilmemesinden doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi ve sorularınız için destek@obilet.com e-posta adresine mail atabilir veya 0850 532 62 58 numaralı hattan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Diğer Kampanyalar