×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Faturana Yansıt

Faturana Yansıt

Hemen Paycell Uygulamasını indir, Faturana Yansıt limitini öğren!

Paycell’de sana özel tanımlanan limitini hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bu limiti Paycell Kart’ına aktararak tüm mağazalarda alışveriş yapabilirsin. Üstelik harcamalarının geri ödemesini Turkcell numaran üzerinden faturanla kolayca yaparsın.

Hemen Limitini Görüntüle

Faturana Yansıt'ı Nerede Kullanırım?

Alışveriş Esnasında Faturana Yansıt'la Öde'yi Seç

Anlaşmalı firmalardan yaptığın alışverişlerin için ödeme adımında Faturana Yansıt'la Öde'yi seç

Harcamalarını Faturana Yansıt

Yaptığın harcamaları Turkcell faturana yansıtarak güvenle ve kolayca alışverişini tamamla

Paycell İndir

Uygulamayı App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indir.

Karta Aktarılabilir Bakiye'ni Kartına Aktar

Paycell Hesabım sayfasından limitini ister senin için oluşturulan sanal kartına ister Paycell Kart’ına aktar.

Dilediğin Yerde Kullan

Aktardığın tutarı tüm alışverişlerinde kullan ya da nakit olarak çek.

Kolayca Öde

Yaptığın harcamaları Turkcell faturana yansıtarak öde.

Alışveriş Esnasında Faturana Yansıt'la Öde'yi Seç ve QR Kodu Okut

Anlaşmalı firmalardan yaptığın alışverişlerin için ödeme adımında Faturana Yansıt'la Öde'yi seç ve QR kodunu okutarak ödemeni tamamla.

Harcamalarını Faturana Yansıt

Yaptığın harcamaları Turkcell faturana yansıtarak güvenle ve kolayca alışverişini tamamla

Sıkça Sorulan Sorular

Bu işlemden Turkcell faturalı bireysel hat sahipleri, firma yetkilisi onayı ile faturalı kurumsal hat sahipleri ve bakiye yükleyerek Turkcell ön ödemeli hat sahipleri yararlanabilir.

Faturana Yansıt’ı kullanmadığınız durumlarda herhangi bir ücret alınmaz, tamamen ücretsizdir.

Google Play Store’da Turkcell faturana yansıtarak ödeme yapmak için linkteki Google Play Store uygulaması menüsünden hesabım başlığına girerek ödeme bilgileri alanında “Faturana Yansıt”la Öde” seçeneğini seçmen yeterlidir.

App Store’da Turkcell faturana yansıtarak ödeme yapmak için Touch ID veya Apple Kimliğini ve parolanı kullanarak giriş yap. Ödeme bilgilerine dokun. “Faturana Yansıt’la Öde”yi seç, ardından kullanacağın cep telefonu numaranı seç ve “Bitti”ye dokun.

Böylece hesabınla gerçekleştirilecek tüm satın alma işlemleri artık cep telefonu faturana yansıtılacak ya da TL bakiyenden düşecektir. 

  • “AC” yazıp 5522 mesaj atarak,
  • Paycell uygulaması üzerinden,
  • 08506226060 numaralı  Çağrı Merkezi’mizi arayarak 
  • Turkcell BİP üzerinden,
  • Turkcell DO uygulaması üzerinden hattınızı Faturana Yansıt’a açabilirsiniz.

Hattınızı MOBILODEMEKAPAMA yazıp 5522’ye göndererek ya da Çağrı merkezimizi 0850 622 60 60 numaralı telefondan arayarak Faturana Yansıt’a kapatabilirsiniz.

Limitini aşağıdaki yöntemlerle öğrenebilirsin:

  • Paycell uygulamasından
  • MOBILODEME LIMIT yazıp 2200’e göndererek
  • 0850 622 60 60 Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak

Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Kurumsal hatlar için bu durum geçerli değildir. Kurumsal hatlarda limiti şirket yetkilisi belirler.

Limitiniz size özeldir ve her ay fatura kesim tarihinde güncellenir.

Yeni alınan bireysel faturalı hatlar için aylık limit 150 TL’dir ve anında aktive olur. Limitini hemen Paycell anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanmaya başlayabilirsin.

Faturana Yansıt ile fiziksel ürün satın alımları, Paycell karta Faturana Yansıt limiti ile bakiye yükleme, OTP kategorisinde abonelikli servis kullanımları ve reklam ödemeleri Premium aidat kategorisinde olup, 3 aylık dönemlerde 21,90 TL olarak alınır. Premium servislerin kullanımı durumunda aynı dönemde daha önceki kullanımlarınızdan standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 3 TL’lik fark ücreti alınacaktır.
Sözleşmeye https://paycell.com.tr/kullanim-sartlari-ve-sozlesmesi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda;

Kredi Geri Ödemeleri: Müşterinin kredi kullanarak, Turkcell kampanyalarından cep telefonu tarifesi ile birlikte Turkcell kanallarından satın aldığı cep telefonu, tablet ve benzeri cihazlar ile aksesuarların kredi geri ödemelerinde; Paycell ile Turkcell faturasına yansıtarak Faturana Yansıt kullanan Müşterilerden her bir kredi başına işlem ücreti ve kredi geri ödemeleri devam ettiği sürece Paycell tarafından sunduğu ödeme hizmetinin karşılığı olarak aylık olarak 7,50 TL üyelik ücreti alınmaktadır. Cihaz/tablet/PC/aksesuar satışlarından alınan işlem ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Akıllı telefon: 36,99 TL Aksesuar (telefon, tablet ve PC dışında kalan diğer ürünler): 21 TL, Tablet ve PC: 16 TL’dir.

Kurumsal Müşteri Kredi Geri Ödemeleri için; Kurumsal Müşterinin kredi kullanarak, Turkcell kampanyalarından cep telefonu tarifesi ile birlikte Turkcell kanallarından satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerinde, Paycell ile Turkcell faturasına yansıtarak Faturana Yansıt kullanan kurumsal müşterilerden 3 ayda bir tek bir işlem ücreti alınmaktadır. Her 3 kategorideki cihazlara (Akıllı Telefon, Aksesuar, Tablet/PC) ilişkin satıcıdan taahhütlü veya cep telefonu operatörünün kampanyaları vasıtasıyla cep telefonu tarifesi ile birlikte kredi kullanımının yapıldığı durumda geri ödemelerde Paycell tarafından alınacak işlem ücreti, en yüksek işlem ücretine denk gelen cihaz üzerinden hesaplanmaktadır. Kurumsal müşteri tarafından kullanılan satıcıdan taahhütlü veya cep telefonu operatörünün kampanyaları vasıtasıyla cep telefonu tarifesi ile birlikte kredilerin geri ödemelerinin, Paycell vasıtasıyla 6493 s. Kanun’un 12. 1 (d) maddesi kapsamında Faturana Yansıt hizmeti ile gerçekleştirilmesi halinde aşağıdaki işlem ücretleri uygulanır: Akıllı telefon: 36,99 TL Aksesuar: 21 TL, Tablet ve PC: 16 TL’dir.

Müşterinin kredi ile herhangi bir kampanya ya da tarife olmaksızın, satın aldığı ürün ve hizmetlerin kredi geri ödemelerinde; Paycell ile Turkcell faturasına yansıtarak Faturana Yansıt kullanan Müşterilerden Paycell tarafından sunduğu ödeme hizmetinin karşılığı olarak her bir alışverişleri/kredibaşına tek seferlik işlem ücreti alınmaktadır ve ilgili kredi geri ödemesi devam ettiği sürece aylık olarak alışveriş yaptığı üye işyeri nezdinde değişebilen üyelik ücreti alınmaktadır. Pasaj, Turkcell iletişim merkezleri, Ereyon, Zubizu ve İncehesap üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan bu tarz krediler için aylık üyelik ücreti 4,5 TL’dir. Kredi kullanarak yapılan satışlarda kredi iptal olsa dahi, ödeme hizmeti ile ilgili işlem yapıldığından her bir alışveriş/kredi başına alınan tek seferlik işlem ücreti iadesi yapılamamaktadır. İşlem ücreti Pasaj, Turkcell iletişim merkezleri, Ereyon, Zubizu ve İncehesap üzerinden yapılan alışverişlerde, yapılan alışveriş başına 9,90 TL’dir.

Aidat/Üyelik Ücretleri: Her bir Müşteri’nin standart Faturana Yansıt servislerinden kullanımı yaptığı hattı üzerinden 3 aylık Faturana Yansıt üyelik bedeli (aidat tutarı) alınmaktadır. Bu ücret 18,90TL’dir.*

Faturana Yansıt ile fiziksel ürün satın alan müşteriler ve reklam ödemelerini, Faturana Yansıt ile yapan müşteriler, Premium statüsünde olup, bu müşterilerden 3 ayda bir premium aidat bedeli alınır. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 3 TL’lik fark ücreti alınacaktır.
21,90 TL’dir.

Geç Tahsilat Bedeli: Müşterilerin satın aldıkları ürün tutarını Faturana Yansıt ile cep telefonu faturasına yansıtılarak ödemeyi tercih etmeleri ve bu ödemeleri geciktirmeleri halinde; faturanın son ödeme tarihinden itibaren geç tahsilat bedeli yansıtılacak olup bu tutarlar müşterinin bir sonraki faturası ile tahsil edilecektir. 0-30 gün gecikme durumunda 150 TL’ye kadar olan gecikme tutarı için: 23,90 TL, 150 TL ve üstü tutarında; 37,90 TL. 30 gün ve üzeri gecikme durumunda 150 TL’ye kadar olan gecikme tutarları için; 37,90 TL, 150 TL ve üstü tutarlarda için; 49,90 TL.

MOBILODEME LIMIT yazıp 2200’e göndererek kalan mobil ödeme limit bilgini öğrenebilirsin. Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 0850 622 60 60 Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsin. Yeni alınan bireysel faturalı hatlar için aylık limit 150 TL’dir ve anında aktive olur. Limitini hemen Paycell anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanmaya başlayabilirsin.

Faturana Yansıt ile binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilir ve Hazır Limit bakiyeni Paycell Kartı’na aktarabilirsin.

Faturana Yansıt ile App Store, Google Play, League of Legends, Facebook ve Joygame ve n11 gibi binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsin.

Faturana Yansıt hizmeti Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Faturana Yansıt işlemleri, 6493 sayılı Kanun’un 12.1 (d) maddesi kapsamında Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (Paycell) tarafından mobil ödeme işlemleridir. Bu işlemlerde, müşteri/kullanıcı tarafından alınan mal ve hizmetin içeriği müşteriler tarafından kontrol edilmeli, mal ve hizmetlere ilişkin tüm talep ve şikayetler satıcıya iletilmelidir.

Faturana Yansıt işlem tutarları, faturalı hatlarda fatura kesim tarihinde işlemin yapıldığı Turkcell cep telefonu faturanız veya ön ödemeli hatlarda işlemle eş zamanlı olarak ön ödemeli hat bakiyeniz üzerinden tahsil edilir.

Faturana Yansıt işlemlerinde, cep telefonunuz ödeme aracı niteliğinde olduğundan, cep telefonu ve söz konusu işlemler için cep telefonunuza gelen şifrelerin üçüncü kişilerle paylaşılmaması, işlemin hat sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanıcı, ödeme aracı güvenliğinden sorumlu olup, kullanıcıya ait ödeme aracının/kullanıcıya gönderilen şifrelerin üçüncü kişilerle paylaşılmasında Paycell’in sorumluluğu bulunmamaktadır. 

İşlemin üçüncü kişi adına yapılmak istenmesi halinde öncesinde Paycell’e bilgi verilmelidir.

Kullanıcının, aylık 750 TL’yi aşan işlem yapmak istemesi halinde Paycell’in yasal yükümlülükler doğrultusunda Paycell kanalları üzerinden kimlik tespiti yapması gerekmektedir.