#senyapdiye kanalında bu hafta yepyeni bir Paycell avantajı sizleri bekliyor.

Hem Burger King’de GNÇ’lilere 2 menü birden avantajından yararlanmak hem de 1GB kazanma şansı için hemen BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına girebilirsiniz. 10-16 Şubat ’20 tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip ederek ilk kez Paycell uygulamasına giriş yapanlar arasından her gün ilk 5 bin kişiye günlük 1 GB hediye.

Hemen ; tıklayın.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
10-02-2020 - 16-02-2020

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

  • Kampanyaya katılmak için BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalının takip edilmesi ve 10-16 Şubat tarihleri arasında kanaldaki 25yaş altı görevin yerine getirilmesi gerekmektedir.
  • Üstelik 10-16 Şubat haftası boyunca, #senyapdiye kanalı takip ederek, ilk kez Paycell uygulamasını yükleyip uygulamaya giriş yapanlar arasından her gün ilk 5 bin kişi bir gün boyunca gönlünce kullanabileceği 1GB kazanacak. Ödülü almak için #senyapdiye kanalına gidilip, «Haftanın hediyesini al» butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilir.
  • Eğer 25 yaşından küçük iseniz Paycell uygulamasını yükledikten sonra GNÇ uygulamasından şifre alarak GNÇ’lilere Burger King’de 2 Menü Birden kampanyasından yararlanabilirsiniz.
  • Telefonunuzda Paycell uygulaması yüklü ise tek yapmanız gereken GNÇ uygulamasına giriş yapıp kampanya şifrenizi almak.
  • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
  • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.