Paycell Kart'a Özel 50 TL Değerinde Hediye!

Salla Kazan kampanyasından yararlanan veya Turkcell Mağazaları’ndan yeni hat satın alan, numarasını Turkcell’e taşıyan müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet paketleri ve dijital servislerde geçerli 50 TL değerinde hediye para kazanıyor. Hediyenizi kullanmaya başlamak için fiziksel veya sanal Paycell Kart sahibi olmalı ve Paycell Kart’ınızı aktive etmelisiniz. Detaylar aşağıda!

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
01-01-2019 - 31-05-2019

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

Detaylı Bilgi

 • Kampanyalardan faydalanılarak kazanılan 50 TL hediye parayı kullanabilmeniz için aktivasyonu yapılmış fiziksel veya sanal Paycell Kart sahibi olmanız gerekmektedir.
 • Fiziksel Paycell Kart’ınızı Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, D&R mağazaları, d&r.com.tr, hepsiburada.com, n11.com veya PTT şubelerinden satın alabilir ve Paycell Kart’ınızın aktivasyonunu Turkcell Mağazaları ya da Paycell mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Paycell Kart satın almak için; tıkla.
 • Sanal Paycell Kart’ınızı Paycell mobil uygulaması üzerinden anında oluşturabilir ve aktive edebilirsiniz.
 • Kazanılan hediye para Paycell uygulaması üzerinde görüntülenebilir. Paycell uygulamasını uygulama marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Paycell uygulamasını indirmek icin; tıkla.
 • 50 TL hediye parayı Paycell uygulamasında “Fırsatlar” bölümünde “Paycell Hediyelerim” başlığı altında görebilirsiniz.
 • 50 TL hediye para aktivasyon adımları şu şekildedir:
  1) Paycell uygulamasında “Paycell Hediyelerim” kısmında görüntülenen 50 TL hediye para görseli üzerine tıklanır.
  2) Gelen sayfada “Paycell Kart Ekle/Oluştur” butonuna basılır.
  3) Fiziksel Paycell Kart’ınız varsa “Kart Ekle” butonu ile ilerlenir ve fiziksel Paycell Kart’ınızın bilgilerinin girilmesinin ardından kartınız aktive edilir. Fiziksel Paycell Kart’ınız yoksa “Sanal Kart Oluştur” butonu ile sanal Paycell Kart oluşturma ekranına ilerlenir. Gerekli bilgilerin girilmesi ile sanal Paycell Kart’ınız oluşturulur ve aktive edilir.
  4) “Paycell Hediyelerim” kısmındaki 50 TL hediye para görselinde “Kalan Hediye Para” değeri 50.00 TL olarak gözüktüğünde hediye paranız kullanıma hazırdır. Güle güle harcayın!
 • Hediye 50 TL Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve ürünlerinde geçerlidir. Satın alabileceğiniz servis ve ürünler şu şekildedir: Fizy Müzik paketi, TV+ Giriş, TV+ Mini Paketleri, Haftalık 1 GB internet, Goller Cepte Süper, Standart, İddaa analiz paketleri.
 • Halihazırda sanal veya fiziksel Paycell Kart’ınızın bulunmaması durumunda kazanılan 50 TL hediye para için 30 gün içinde sanal veya fiziksel Paycell Kart aktivasyonu gerçekleştirilmeli.
 • 50 TL hediye para kazanılma anından itibaren 30 gün süresince geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • 50 TL hediye para başka bir kullanıcıya devredilemez.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar