Paycell
Paycell Card
Dijital Para
Cüzdan
Turkcell Mobil
Ödeme
Kolay Ödeme

Paycell'i kimler kullanılabilir?

Paycell’i operatör bağımsız tüm müşteriler kullanabilir, Turkcell müşterisi olmak zorunlu değildir.

Paycell'e nasıl kayıt olurum?

Paycell’e cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresi girerek kayıt olursun.

Paycell Mobil Uygulamasını hangi platformlarda kullanabilirim?

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanabilirsin.

E-posta adresimi hatalı girdim, nasıl güncellerim?

Paycell’e kayıt esnasında e-posta adresini hatalı girmen durumunda, 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi aracılığıyla güncelleyebilirsin.Paycell’e kayıt işlemini tamamlandıktan sonra e-posta adresini değiştirmek istersen Hesap Yönetimi, Kişisel Bilgiler menüsünden e-posta adresini istediğin zaman değiştirebilirsin ancak Paycell’i kullanmaya devam edebilmek için güncel e-posta adresini doğrulaman gerekmektedir.

Paycell şifremi unuttum, yeni şifre nasıl belirlerim?

Şifre giriş ekranında yer alan “Şifremi Unuttum” linkine tıklaman yeterlidir. Paycell’de kayıtlı e-posta adresine şifre sıfırlama linki gönderilecektir. Bu linke tıklayarak yeni şifreni belirleyebilirsin.

Paycell ile ilgili sorularım için nereye başvurmayalım?

Paycell Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. 0850 622 60 60

Paycell hesabımı nasıl kapatabilirim?

Paycell’in sunduğu ödeme kolaylığı ve diğer birçok hizmetten artık faydalanmak istemiyorsan 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi aracılığıyla Paycell hesabını kapatabilirsin.

Paycell Card'ı nereden temin edebilirim?

Paycell Card'ı Turkcell İletişim Merkezleri'nden (TİM) satın alabilirsin.

Kaç adet Paycell Card sahibi olabilirim?

Telefon hattına ilişkili 5 Paycell Card, TCKN'ye kayıtlı 8 Paycell Card sahibi olabilirsin.

Paycell Card'ı kullanıma açmak için ne yapmam gerekir?

Kartı kullanıma açmak için ad/soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin bildirilmesi gerekmektedir. Kart aktivasyonunu satın alma sırasında yapabileceğin gibi cep telefonundan Paycell uygulaması içerisinden Paycell Kart işlemleri adımından yapabilirsin.

Paycell Card'ım nerelerde geçerli?

Üzerinden VISA/Mastercard logosu bulunan Paycell Card tüm fiziksel olarak tüm POS cihazlarında ve ayrıca internet alışverişlerinde geçerlidir.

Paycell Card'a nasıl bakiye yüklerim?

Paycell Card'ına Turkcell İletişim Merkezlerinden ve Denizbank ATM'lerinden nakit olarak, Paycell Mobil Uygulama üzerinden kredi kartı ile yükleyebilirsin.

Paycell Card'ım ile yapacağım işlemlerde herhangi bir limit söz konusu mudur?

MASAK çerçevesinde prepaid kartın ile yapacağın işlemler güvenlik gerekçesiyle belirli limitlerle sınırlandırılmıştır. Basitleştirilmiş Tedbirler kapsamında kalan işlemleri kimlik teyiti gerekmeden yapabilirsin. (MASAK Genel Tebliği Sıra no.5)
-Toplamda aylık yükleme tutarının 750 TL’yi,
-Toplamda anlık bakiye tutarı 750 TL’yi,
-Toplamda yıllık iade tutarının 300 TL’yi aşması durumunda kimlik teyit ve tespit sürecine geçilir.

Şifre bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Şifre belirlemek ya da şifrenizi değiştirmek için 0850 622 60 60'ı arayabilir ya da Paycell Uygulaması içerisinde Paycell Kart Şifre İşlemleri adımını ziyaret edebilirsin. Ayrıca Denizbank ATM'lerinden şifre değişikliği yapabilirsin.

Kayıp/çalıntı durumunda ne yapmalıyım?

Kayıp çalıntı durumlarında 0850 622 60 60 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bildirimde bulunmalısın. Paycell hesabına kayıtlı belirttiğin kartlar bildirimin doğrultusunda geçici olarak kullanıma kapatılır.

Kartımı hediye etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Paycell Card'ına bakiye yüklemek için aktivasyon şart değildir. Kartı aktive etmeden sevdiklerine hediye edebilirsin. Aktivasyon sonrası kart ile hat ilişkisi kurulur.

Karta tanımlı telefon numaramı değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Turkcell İletişim Merkezlerinden ve 0850 622 60 60 nolu çağrı merkezimizden güncelleme yapabilirsin.

Bakiye iade süreci nasıl işliyor?

Mevzuat kriter limitleri doğrultusunda bakiye iadesi talep edebilirsin. Talebini 0850 622 60 60 nolu müşteri hizmetleri kanalı aracılığıyla iletebilirsin. 300 TL üzeri iade taleplerinde Turkcell İletişim Merkezlerine gidilerek kimlik tespit ve teyit sürecini başlatılmalıdır.

Paycell Card ile ilgili dilek ve şikayetlerimi nereye iletmeliyim?

Paycell Card'ınızla ilgili tüm dilek ve şikayetlerinizi 0850 622 60 60 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan iletebilirsiniz.

Hattımı başka bir operatöre taşıdım. Paycell Card'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

Hattını farklı bir operatöre taşıdığında da Paycell Card'ını kullanmaya devam edebilirsin. Eğer hattın kapanır ve SMS alamıyor hale gelirse numara güncellemesi yapman gerekmektedir.

Dijital Parayı Kimler Kullanabilir?

Kendi adına cep telefonu hattına sahip, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Dijital Para kullanabilir.

Aktivasyon Neden Önemlidir?

Aktivasyon öncesi şifrenin hiçbir mali değeri olmayıp, güvenliği tamamen kullanıcıya aittir. Aktivasyon yapılmayan şifrelerin takibi mümkün olmadığı için kayıp, çalıntı veya izinsiz kullanılan şifrelerden kaynaklanan kayıp ve zarardan Paycell sorumlu değildir. Ayrıca Dijital Para, aktivasyon yapılmaksızın paraya çevrilemez, iade edilemez ve değiştirilemez.

Dijital Para bakiyem biterse harcamalarıma devam edebilir miyim?

Turkcell Mobil Ödeme üye işyerlerinde Dijital Para bakiyeninin yetmemesi halinde, kalan tutar eğer hattın mobil ödemeye açık ise faturana yansıtılarak ödenmektedir.

Dijital Para bakiyemi ne kadar süre içinde kullanmalıyım?

Dijital Para bakiyeninin son kullanım tarihi bulunmamakta ancak hediye puanlarının sağladığı özel şartlar nedeniyle farklı son kullanım tarihleri olabilmektedir. Hediye puanlarına ait kullanım koşulları ve son kullanım tarihlerine kart tutacağının üzerinden ulaşabilirsin. Dijital Para bakiyesinin 3 ay boyunca kullanılmaması halinde aylık 1 TL inaktivasyon ücreti kesilmektedir.

Dijital Para bakiyemi nasıl iade alabilirim?

Dijital Para bakiyenden nakit iade talebini 0850 622 60 60 nolu Paycell Müşteri İletişim Hattı’nı arayarak iletebilirsin. Nakit iade işlemleri sadece hat sahibinin IBAN numarasına yapılmakta, 50 TL’ye kadar iade taleplerinde 5 TL, 50 TL üzeri iade taleplerinde %10 iade ücreti alınmaktadır.

Cep telefonu numaram değiştiğinde ne yapmalıyım?

Cep telefonu numaran değiştiğinde eski cep telefonu numarana tanımlı Dijital Para bakiyeni de yeni telefon hattına geçirebilir veya nakit olarak geri çekebilirsin. Dijital Para bakiyeni başka bir telefon hattına geçirebilmen için her iki hattın da senin TCKN ne kayıtlı olması gerekmektedir.

Paycell’e nasıl kart eklerim?

İki şekilde kaydedebilirsin:

1. Paycell uygulaması içerisinde sol üst köşede yer alan ikona tıklayarak “Hesap Yönetim”i menüsüne erişebilir, buradan sağ üstteki artı işaretine tıklayarak yurt içi kredi kartlarını ekleyebilirsin. Kredi kartların 3D doğrulama yapılarak kaydedilecektir.

2. Paycell ile entegre olmuş Paycell logosu gördüğün internet sitelerinde ve mobil uygulamalarında ödeme adımında “Paycell ile öde” seçeneğini seçerek kartını Paycell’e kaydedebilirsin.

Paycell Cüzdan nerelerde geçerlidir?

Paycell logosu gördüğün bütün internet siteleri ve uygulamalarda geçerlidir.

Paycell ile yapacağım ödemelerde hangi ödeme araçlarını kullanabilirim?

Tüm bankaların kredi kartları, faturana yansıtabildiğin Mobil Ödeme, Paycell Dijital Para ve Paycell Card ile ödemelerini gerçekleştirebilirsin.

Paycell’e hangi kartları ekleyebilirim?

Tüm bankaların Visa, Master Card ve American Express markalı kredi kartları eklenebilir.

Paycell cüzdanı kullanmanın işlem ücreti var mı?

Paycell Cüzdanı kullandığın için herhangi bir ücret ödemezsin fakat ödeme yöntemine bağlı olarak işlem ücreti yansıtılabilir.

Paycell ile ödemelerde bir limitim var mı?

Kredi kartı ile ödemelerde herhangi bir limit bulunmamakta, mobil ödemede ise kategori ve iş yeri bazlı limitler bulunmaktadır.

Cüzdanımda listelenen ödeme araçlarımı nerede düzenleyebilirim?

Paycell Uygulaması üzerinden hesap yönetimi sekmesinden ödeme araçlarını düzenleyebilir, kayıtlı kartlarını silebilir veya yeni kart ekleyebilirsin. Kalan Dijital Para ve Paycell Card bakiyeni de görüntüleyebilirsin.

Güvenli midir? Kart güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Paycell kart verilerini PCI-DSS güvenlik sertifikalı bir altyapı ile saklamaktadır. Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI DSS), kredi kartının işlenmesi, iletilmesi ve saklanması aşamalarında uyulması gereken mantıksal ve fiziksel bilgi güvenliği kurallarını tanımlamaktadır. Bu kurallar PCI (Payment Card Industry) adı verilen ve aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services, JCB International gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından geliştirilmekte ve yayımlanmaktadır.

Paycell’e eklediğim kartlarım için şifre belirlemem gerekir mi?

Paycell uygulamasını kullanan herkesin belirlediği bir Paycell şifresi vardır. Güvenlik nedeniyle bazı iş yerleri ödeme esnasında bu şifreyi sorabilmektedir. Ancak tüm kullanımlar için Paycell şifresi zorunlu değildir.

Turkcell Mobil Ödeme nedir?

Turkcell Mobil Ödeme hızı, kolaylığı ve güvenliğiyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Turkcell Mobil ödeme kullanarak sadece cep telefonu numaranla, kredi kartı ya da nakite ihtiyacın olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilirsin. Eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabileceğin bir ödeme yöntemidir. Her işlem öncesi vereceğin onayla, alışveriş tutarın faturalı hatlar için Turkcell faturana yansır, faturasız hatlar için TL bakiyenden düşer.

Turkcell Mobil Ödeme’yi Kimler kullanabilir?

Turkcell Mobil Ödeme’ye abone tüm Turkcell müşterileri kullanabilir.

Nasıl Kullanılabilir?

SMS:Bir internet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Turkcell Mobil Ödeme’yi seçersen onay SMS’i gelecektir. Gelen SMS'i EVET yazarak cevapladığında ödemen gerçekleşir.

MOBİL SİTE (HTML5): Ekranda bulunan onay kutusunu işaretledikten sonra 'Kabul Ediyorum' düğmesine basarak satın alma işlemini tamamlayabilirsin.

TEK KULLANIMLIK ŞİFRE (OTP) : Servis üzerinden katılmak isteyen müşterilere kullandıkları servisin OTP özelliği varsa bu alan çıkacaktır. Gelen SMS’teki linke tıklayarak servise ilişkin bilgilerini girebilirsin. Sonraki adımda gönderilen SMS’teki tek kullanımlık şifreyi ekranda bulunan onay kutusuna girerek ödeme işlemini onaylayabilirsin.

MOBİL UYGULAMA: Google Play Store'da uygulama alırken veya uygulama içi harcamalarda 'Satın Al'a bastığında Turkcell Mobil Ödeme'yi seçerek işlemi onaylayabilirsin.

Alışveriş detaylarımı nasıl görebilirim?

Turkcell faturanda yaptığın ödemeleri “Mobil Ödeme” başlığı altında görebilirsin.
Ayrıca Paycell Mobil Uygulaması'nda "İşlem Tarihçesi" altından ödemelerini takip edebilirsin.

Mobil Ödeme servisi ile ilgili her işlemde SMS onayı alınır mı?

Hayır. Müşteriden onay SMS ile veya internet sitesi üzerindeki kullanım koşullarının iki kez tıklanarak onaylanması ile alınır.

Turkcell Mobil Ödeme sisteminde ödeme onayı için mesaj gelmedi. Ne yapmalıyım?

Alışveriş yaptığınız iş yerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisin.

Turkcell Mobil Ödeme işlemini onayladım ancak işlemim gerçekleşmedi. Neden?

Kısa mesaj olarak gelecek hata metni seni yönlendirecektir. Detaylı bilgi almak istersen müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin.

Hattımın Mobil Ödeme'ye kapalı olduğuna dair mesaj alıyorum. Ne yapmalıyım?

Çağrı merkezimizi arayarak hattını mobil ödemeye açtırabilirsin. Kurumsal hattın mobil ödemeye kapalı ise şirket yetkilin ile iletişime geçmelisin. Şirket yetkilisi isen çağrı merkezimizi arayarak şirket hatlarını mobil ödemeye açtırabilirsin.

Turkcell Mobil Ödeme servisini kullanarak ödemesini yaptığım ürünler ile ilgili sorularımı veya şikayetlerimi kime iletmeliyim?

Alışverişinle ilgili tüm soru ve taleplerin için ödemeyi yaptığın üye işyerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisin.

Turkcell Mobil Ödeme üye iş yeri olmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Turkcell Mobil Ödeme iş ortağı olarak toplayıcı firmalar ile birlikte çalışmaktadır. Toplayıcı firmalar, Turkcell Mobil Ödeme servisini kullanmak isteyen işyerleri ile ilgili her türlü ilişkiyi yürütmekle görevlidir.
Detaylı bilgi için tıklayın: https://turkcellpartner.com/CustomContent.aspx?contentId=8c297a9d-024f-4e29-8a48-7077c96eb37c

Bahis sitelerindeki limit uygulaması nasıldır?

Ön ödemeli hat aboneleri, Turkcell Mobil Ödeme kullanan bahis sitelerinde içinde bulunulan ay içerisinde toplam en fazla 250 TL tutarında tek seferde ise 100 TL tutarında işlem yapabilirler. Bir üyelik hesabından, aynı ay içerisinde Mobil Ödeme Servisi ile en fazla 2 farklı cep telefonu numarasından işlem yapılabilir. Abonelerin cep telefonu numaralarını değiştirmelerine izin verilse dahi (iletişim bilgilerini güncelleme ihtiyacı vb. nedenlerle) bu yeni hatlarla Mobil Ödeme Servisi işlemi yapılamaz. Her ayın ilk günü, bu numaraların değiştirilmesine veya daha önce değiştirilen numaraların Mobil Ödeme Servisi işlemlerinde kullanılmasına izin verilir. Abonelik yaşı 90 günün altında olan ön ödemeli hatlar, bahis servislerinde Turkcell Mobil Ödeme servisinden faydalanamazlar.

Ödeme hizmeti üyelik ücreti/işlem ücreti neden alınmaktadır?

Turkcell Mobil Ödeme olarak benzersiz bir ödeme deneyimi sunmak için sürekli kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Sadece Turkcell kullanıcılarına özel restoran ödemelerinden hava limanı hızlı geçişlerine, ulaşımdan otopark ödemelerine birçok alanda hızlı ve güvenli ödeme yapabileceğin teknolojik servisler ve altyapılar geliştirmekte, her geçen gün bu hizmetlere yenilerini eklemekteyiz. Mobil Ödeme kolaylığını daha fazla yaygınlaştırmak için yatırımlarımızı yapmakta bunun için de üyelik ücreti/işlem ücreti almaktayız. Bu ücreti kullanıcılarımıza daha iyi ve yaygın hizmet sunabilmek için yaptığımız çalışmaların maliyeti olarak değerlendirmeni rica ederiz. Kredi kartı, banka kartı gibi ürünlerde üyelik ücreti/işlem ücreti hem Türkiye'de hem Dünya'da kullanılan standart bir uygulamadır. Bu kapsamda Turkcell Mobil Ödeme'nin üyelik ücreti/işlem ücreti benzer ürünlere oranla çok makul bir bedel olarak düzenlenmiştir. Bu uygulama yasalarımız ve kullanıcılarımızla imzalamış olduğumuz sözleşmeler gereğince yasal niteliktedir.

Ödeme hizmeti üyelik ücreti/işlem ücreti uygulaması yasal mıdır?

Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para İhracı İle Ödeme Kuruluşları Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Yönetmeliğin 41/2 maddesi uyarınca sözleşme ile belirlendiği şekilde ücret alınması yasal bir uygulamadır. Kullanıcılarımızın onayladığı Turkcell Mobil Ödeme çerçeve sözleşmesine istinaden bu bedel alınmaktadır. Sözleşmeye https://turkcellodemehizmetleri.com.tr/kullanim-sartlari-ve-sozlesmesi​ adresinden ulaşabilirsin.

Kredili Cihaz Satışlarında Mobil Ödeme İşlem Ücreti ne zaman alınmaktadır?

İşlem ücreti Turkcell Finansman AŞ. ya da Finansbank aracılığı ile finansmanı sağlanan akıllı telefon alımlarında, ödemenin Turkcell faturasına yansıtılması için talep alındığında alınmaktadır. İlgili ücret müşterinin akıllı telefon alımı sonrası ilk faturasına, tek seferde yansıtılır. Cihaz kredileri için verilen ödeme hizmetinde yalnız işlem ücreti alınmakta üyelik ücreti alınmamaktadır.

Paycell ile Shell’de Kolay Ödeme nedir?

Paycell ile anlaşmalı Shell istasyonlarında aracından inmeden, cep telefonunda yüklü Paycell Mobil Uygulaması ile onay vererek ödemeni hızlı ve kolayca yapabilirsin. Yakıt tutarı kayıtlı kredi kartına yansıtılacaktır.

Paycell ile Shell’de Kolay Ödeme'yi nasıl kullanabilirim?

 • Paycell Mobil Uygulaması üzerindeki, “Hesap Yönetimi > Akaryakıt Ödeme Ayarları” adımından mobil ödemeyi kullanmak istediğin plaka bilgisini ve yine “Hesap Yönetimi” adımından kredi kartı bilgilerini kaydederek hemen kullanmaya başlayabilirsin.

 • Bilgilerini girdikten sonra, anlaşmalı Shell istasyonlarında aracından inmeden, cep telefonunda yüklü Paycell Mobil Uygulaması’na gelecek bildirime onay vererek ödeme işlemini yapabilirsin. Yakıt tutarı kayıtlı kredi kartına yansıtılacaktır.

 • Aylık işlem limiti 600 TL’dir. Limit her ayın başında yenilenir.
 • Paycell ile mobil ödeme hangi Shell istasyonlarında geçerlidir?

  Paycell Mobil Ödeme Servisinden faydalanabileceğin Shell istasyonları aşağıdaki gibidir:

  İstanbul Anadolu Yakası: Altayçeşme, Anadolu Hisarı, Atakent, Ataşehir, Beykoz, Bulgurlu, Çavuşoğlu, Çekmeköy Akçeşme, Çekmeköy Merkez, Çırpıcı, Erenköy, Gülsuyu, Gültepe, Haydarpaşa / E-5, Karacaahmet, Kaynarca Merkez, Koşuyolu / E-5, Küçükbakkalköy Güney, Maltepe, Sarıgazi Yolu, Şile Yolu, Taşdelen, Pendik Kavşak, Reşadiye Oht, Ümraniye / Sondurak, Yakacık-Kartal, Yenimahalle-Sultançiftliği, Zümrütevler

  İstanbul Avrupa Yakası: Alkent, Avcılar Yolu, Bahçeşehir Selin, Bahçesehir 2.Kısım, Başakşehir 1. Etap, Bayrampaşa, Dolapdere 1, Esenler, Firuzköy, Göktürk, Gürpınar Kavşak, Hadımköy, Halkalı Kavşak, Ihlamur, Ispartakule, Işıklar Oht, İstanbul Cad-Gürpınar, Kağıthane Osmanpaşa, Küçükköy, Mahmutbey-Merkez Mah, Maslak, Mimaroba, Ömerli-Hadımköy, Sefaköy, Şenlikköy, Tüyap, Yeniköy-İstanbul, Yeşilpınar, Zincirlikuyu, İstanbul Cad-Küçükköy

  Ankara: Ahmetler, Ankapark, Bilkent, Çiğdem Mah., Dikmen İlkadım, Elvankent, Etimesgut Yeşilova, Etimesgut, Gümüşdere, Hasköy Batı, Hasköy Doğu, İncek Bulvarı, İskitler, Keklikpınarı, Konutkent, Kurtuluş Ankara, Küçükesat, Natoyolu, Ortaköy Ankara, Osb Ankara, Plevne-Sincan, Polatlı Doğu, Pursaklar, Subayevleri, Temelli, Tunus Caddesi, Yapracık, Yıldırımkent

  İzmir: Ambarkavak, Buca, Çamdibi, Çeşme Oht Güney, Çeşme Oht Kuzey, Çeşme Şifne, Çeşme, Erzene, Gaziemir Çıkışı, Gaziemir Merkez, Güzelbahçe, Güzelyalı, Havaalanı-İzmir, Işıkkent Bağlantı Yolu, İnönü-Çeşme, İrim, Kapılar, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Selçuk Oht Batı, Selçuk Oht Doğu, Soğukkuyu, Tepeköy, Ulukent, Urla, Yeşilyurt Kavşağı

  Adıyaman: Adıyaman

  Afyonkarahisar: Akören

  Manisa: Gedizköprüsü, Kuruçay-Manisa, Organize Sanayi-Manisa, Salihli Girişi, Salihli, Sarıgöl

  Adana: Kanalköprü, Kanalüstü, Türkmenbaşı

  Eskişehir: Eskişehir Batıkent, Haller-Eskişehir, Mamuca, Odunpazarı, Sazova, Tepebaşı

  Çorum: Çorum Çevreyolu, Çorum Çıkışı, Kalelibağı

  Edirne: Edirne Merkez, Edirne-Sanayi, Uzunköprü

  Hatay: Antakya Çevreyolu, Antakya, Frenkçiftliği, Karaağaç-Hatay, Karadurmuşlu, Ocaklı Dörtyol, Samandağ Yolu, Serinyol

  Çanakkale: Çanakkale, İstiklal Biga, Kepez, Sürekovası

  Balıkesir: Akçakır, Bandırma, Gönen-Balıkesir, Gümüşçeşme, Ömerli-Balıkesir

  Trabzon: Çağlayan, Söğütlü – Trabzon, Trabzon Havalimanı, Uzunkum, Yıldızlı

  Aydın: Kuştur, Sanayi Sitesi-Aydın

  Ordu: Fatsa, Ordu

  Tekirdağ: Çerkezköy Merkez

  Kütahya: Kütahya Merkez

  Giresun: Bulancak, Giresun

  Isparta: Isparta, Isparta Çevreyolu

  Diyarbakır: İstasyon Cad-Diyarbakır

  Uşak: Kıryurt

  Yalova: Yalova

  Denizli: Merkez-Denizli

  Düzce: Akçakoca, Kapıcı, Şerefiye

  Kahramanmaraş: Binevler Kahramanmaraş, K.Maraş Sanayi, Yenişehir Kahramanmaraş

  Bolu: Kuruçay-Bolu

  Kocaeli: Bayramoğlu, Gebze Merkez, Güzeller, Kartepe Yolu, Kaşkaldere, Kirazpınarı, Sapanca Oht Güney, Sapanca Oht Kuzey, Uzuntarla

  Zonguldak: Alaplı, Karadeniz Ereğli

  Sakarya: Adapazarı Çevre Yolu, Alifuatpaşa, Arifiye, Geyve, Serdivan

  Aksaray: Aksaray

  Kırşehir: Kırşehir Doğu

  Kilis: İstiklal Caddesi-Kilis

  Mersin: Anamur, Göçmenköy, Mehmetali Mersin, Mezarlık Kavşağı

  Konya: Hocacihan, Pınarbaşı-Konya, Yaka

  Muğla: Fethiye Merkez, Fethiye, Gökova, Konacık, Marmaris Çıkışı, Ölüdeniz, Yalıkavak

  Samsun: Cumhuriyet-Samsun, Kayadibi

  Bursa: Beşevler-Bursa, Bursa Emek, Çağrışan, Demirci, Ertuğrul, Gemlik Oht Batı, Gemlik Oht Doğu, Göçmenkonutları, İnegöl Çevre Yolu, Küçükbalıklı Güney, Mustafakemalpaşa Çıkışı, Mustafakemalpaşa Girişi, Nilüfer, Odunluk-Nilüfer, Şirinevler, Teleferik, Yeniyol

  Gaziantep: Başpınar, Gaziantep Çevreyolu, Gaziantep Karataş, İncirlipınar, Küsget Sanayi Sitesi, Şahinbey, Şehit Kamil

  Antalya: Akdeniz Sanayi Sitesi, Aksu, Döşemealtı, Duraliler, Gazi Bulvarı, Gazipaşa Havalimanı, Göynük Kargıcak, Kestel-Alanya, Kırcami, Korkuteli, Liman-Antalya, Marina-Alanya, Sakarya Cad-Antalya, Sanayi-Alanya, Sanayi Girişi-Antalya, Termessos Bulvarı, Varsak, Yüksekalan, Göynük

  Paycell ile Shell’de mobil ödemeyi nasıl iptal ederim?

  Paycell Mobil Uygulaması üzerindeki, “Hesap Yönetimi > Akaryakıt Ödeme Ayarları” adımından kayıtlı plakanı silerek iptal edebilirsin.