×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Kredi Kartı Borç Ödeme

Kredi Kartı Borç Ödeme

Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini Paycell Mobil Uygulamadan, Paycell kartını kullanarak hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsin.

Paycell Mobil Uygulama > Ödemeler menüsü altında yer alan  ‘’Kredi Kart Borç Ödeme’’ menüsüne 16 haneli Kredi kart numarasını girerek  Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini gerçekleştirebilirsin.

Hemen İndir

Paycell'de Kredi Kartı Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Paycell'i İndir

Uygulamayı AppStore veya Google Play’den ücretsiz olarak indir

Sadece Kredi Kartı numarasını girerek kolayca para gönder

Paycell mobil uygulamasından "Ödemeler" menüsünün altında yer alan "Kredi Kartı Borç Ödeme"'yi seç ve para göndereceğin kredi kartı numarasını gir

Kredi Kartı Borç Ödeme işlemin saniyeler içinde gerçekleşsin

Yapmış olduğun ödeme kredi kartına saniyeler içinde ulaşsın.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı borç ödeme/para gönderme işlemini Paycell Mobil Uygulamadan, Paycell kartını kullanarak  hızlı ve güvenilir şekilde  yapabilirsin.

Hayır. Şu an sadece Paycell mobil uygulama içerisinden yapabilirsin. Çok yakında temsilcimiz olan tüm Turkcell bayilerinden nakit olarak da Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemi yapabileceksin.

Paycell uygulamasında “Ödemeler” menüsünün altında yer almaktadır.

Evet. Kredi Kart Borç Ödeme menüsü altında ödeme yapmak istediğin kredi kartının 16 haneli numarasını ve kart sahibinin adını soyadını  girerek  Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini gerçekleştirebilirsin.

Evet. Türkiye’de yer alan tüm bankalara ait kredi kartı borçlarını ödeyebilir, kredi kartlarına para gönderimi yapabilirsin.

Hayır. Şu anda sadece manuel ödeme yapabilir, sık ödediğin kredi kartlarını Paycell cüzdanına kaydederek kolaylıkla borç ödeme/para gönderme işlemi yapabilirsin.

Evet. Kendine ait olmayan kredi kartına da borç ödeme/para gönderme işlemi yapabilirsin.

Hayır. Paycell mobil uygulamadan sadece Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemi yapabilirsin. Kredi Kartı borç sorgulama işlemi yapılmamaktadır.

Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini Paycell uygulaması içinde kayıtlı Paycell kartını kullanarak yapabilirsin.

Hayır. Kredi Kartı Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini kredi kartı kullanarak yapamazsın.

Hayır. Kredi Kart Borç Ödeme / Para Gönderme işlemini Faturana Yansıtarak yapamazsın.

İşlemini onayladıktan dakikalar sonrası karta aktarılmış olacaktır.

Kredi kartı ödemelerini EFT saatlerinde ( İş günlerinde 08:30-17:15 saatleri arasında ) içinde yapabilirsin.

“Ücretlendirme” kısmında işlem için geçerli fiyat/komisyon tarifemizi inceleyebilirsin.

İşlem sonrasında ‘’İşlem Fişini’’ alabilirsin. Aynı zamanda işlem geçmişinden de istediğin zaman geriye dönük olarak işlem fişlerini görebilirsin.

Kredi kartı numarasını doğru girdi isen tutar kredi kartına ulaşmıştır. Ne yazık ki biz işlemin iptalini gerçekleştiremeyiz. Kredi Kartı Bankası ile görüşmen gerekir.

Evet. Kart numarasını hatalı girdiysen kart bankasının iş kurallarına göre gerekli kontrol ve onay işlemlerinden sonra paran hesabına iade edilecektir. İade edilmemesi halinde Kredi Kartı Bankası ile görüşmen gerekir.

Endişe etme, Paycell her zaman yanında. Paycell müşteri hizmetlerini arayıp işleminin incelenmesini talep edebilirsin. Arkadaşlarımız en kısa sürede sorunu tespit edip sana yardımcı olacaklar.

Paycell Müşteri Hizmetlerine 0850 622 60 60 numarası üzerinden, info@paycell.com.tr adresine e-posta göndererek ulaşabilir ya da Twitter, Instagram ve Facebook Paycell sayfalarından talebini iletebilirsin.

İşlem Tutarı İşlem Ücreti
0 – 4.300 TL 4,43 TL
4.300,01 – 50.00 TL 8,86 TL