×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell ile Öde

Paycell ile Öde

Kolay ve hızlı entegrasyon alt yapısı ile web sitesinden ya da uygulamandan, kayıtlı kredi kartlarından, Paycell Hazır Limit ile Turkcell faturasına yansıtarak, Paycell Kart ve kredi/banka kartı ile ödeme alabilirsin.

Müşterilerine Paycell Cüzdan’a kaydettikleri kredi/banka kartı veya Paycell hesabı ile hızlıca ödeme imkanı sunarsın. Bu sayede birden fazla ödeme yöntemini tek platformda toplayarak, ödeme esnasında hata alan ya da uzun ödeme adımları nedeniyle işlemden vazgeçen müşteri sayısını azaltırsın.

Hemen Başvur

Nasıl Kullanırım?

Kolay Kurulum

Web ya da Mobil uygulaman için alternatif entegrasyon seçenekleri, güvenli ve kullanıcı dostu arayüzleri ile kısa sürede ödeme almaya başlayabilirsin.

Daha Fazla Bilgi Al

Tüm Ödemeler Paycell'de

Paycell’de saklı 10 milyon kredi kartı/banka kartı, hazır limit, Paycell Bakiyesi ya da Paycell Kart ile web ya da mobil uygulamanda anında ödeme almaya başlayabilirsin.

İhtiyacınıza Özel

İster cüzdan ürünümüz ile müşterilerine kendi ödeme sisteminini sun, istersen hızlı ödeme ürünümüz ile Paycell’in güvenli sayfaları üzerinden saniyeler içerisinden ödeme al.

Sıkça Sorulan Sorular

• Müşterileriniz Paycell’e kaydettikleri kredi kartlarını ya da yeni ekleyecekleri kartlarını kullanabilirler.
• Turkcell’li müşterilerinize tanımlanan Paycell Hazır Limit’lerini alışverişlerinde kullanarak Turkcell faturasına yansıtarak ödeme yapabilirler.
• Paycell Kart’larını kaydederek alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Evet, kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde üye işyerinin sanal POS’larının tanımına göre taksit opsiyonları sunularak da ödeme yapılabilir.

Üye iş yerinizin online ortamdaki satış mecrasında, ödeme sayfasında ödeme seçeneği olarak “Paycell ile Öde” konumlandırılır. Müşteriniz Paycell ile ödeme yapmak istediğinde Paycell ekranları iframe ya da lightbox olarak açılır. Ödeme sayfasına kullanıcı, telefon numarası ile giriş yapar. Sonrasında Paycell uygulamasından oluşturduğu Paycell şifresi var ise şifreyi girip devam eder. Mevcutta olan ödeme yöntemlerinden dilediği ile alışverişini tamamlar. Eğer Paycell kullanıcısı değilse, üyelik oluşturma adımlarından sonra kredi kartı ekleyerek ya da Turkcell’li ise Hazır Limit’ini aktive ederek ödemesini kolayca yapabilir.

Paycell ile Öde” platformu mobil platformlar iOS ve Android için native olarak hazırlanmıştır. Ek olarak web siteleri veya web tabanlı uygulamalar için de Web platformlarına uygun SDK’ları da geliştirilmiştir. Bu doküman Web SDK platformu için hazırlanmış, Web SDK platformuna “Paycell ile Öde”nin nasıl entegre edileceği anlatılmaktadır.

İhtiyacınıza özel Paycell ürünü ile herhangi bir ek ücret ödemeden %1,9’dan başlayan komisyon oranlarımız ile anında ödeme almaya başlayabilirsiniz. 35 Milyon Turkcell’liye özel komisyon oranları ve cironuza özel sanal pos komisyon ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.