×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell Kart Satış ve Bakiye Yükleme

Paycell Kart Satış ve Bakiye Yükleme

Paycell temsilcilik noktası olarak Paycell Kart satış ve bakiye yükleme hizmeti sunarak, mağaza içi müşteri yoğunluğunu arttır!

Paycell Kart kullanıma hazır, telefon numarasıyla anında aktive edilen, Türkiye’nin harcadıkça kazandıran ilk ön ödemeli kartıdır. Başvuru istemez, operatör bağımsızdır ve yaş sınırı yoktur. Sen de mağazalarında müşterilerine Paycell Kart satışı ve bakiye yükleme hizmeti sağlayabilirsin. Böylece hem mağaza içi müşteri yoğunluğunu arttırır hem de yeni gelir kaynakları yaratırsın.

Hemen Başvur

Başvuru formunu doldur

Paycell temsilcisi olmak için linke tıklayarak bilgilerini doldur.

Paycell saha ekibi ile görüş

Paycell’in ileteceği temsilcilik sözleşmesini ve kart satış sözleşmesini imzala.

Altyapı kurulumunu bekle

Paycell servislerinin kurulumu, kullanımı ve Paycell Kart gönderimi için Paycell saha ekibi sana yardımcı olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell temsilcisi olduğunuzda, satılan her kart ve yapılan her dolum işleminden komisyon alır, yeni gelir kaynakları yaratırsınız. Paycell Kart’ın avantajlarla dolu dünyasından faydalanmak isteyen yeni müşterileri mağazanıza çeker ve mağaza içi yoğunluğunuzu arttırırsınız.

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra Paycell saha ekibi, bilgisayarınıza ve/veya ödeme kaydedici pos cihazınıza gerekli sistemlerin kurulumunu yapar. Size kart dolumu ile ilgili eğitimler verir. Sonrasında kolayca kart dolum işlemine başlayabilirsiniz.

Entegrasyonu yapılan Paycell POS ekranlarınızdan/uygulamalarınızdan işlem iptali menüsündeki adımları takip ederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Entegrasyonu yapılan Paycell POS ekranlarınızdan/uygulamalarınızdan işlem iptali menüsündeki adımları takip ederek işlemi iptal eder, yeni tutarı girerek işlemi başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.

Paycell Destek Ekibi haftanın 7 günü saat 07:30 ile 22.00 arası size destek vermektedir. Destek ekibine aşağıdaki numara yada e-mail ile ulaşabilirsiniz:
Telefon: 0850 502 36 18
E-mail: paycell-destek@turkcell.com.tr