×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Sanal POS

Sanal POS

Paycell Sanal POS tüm bankalarla tek bir avantajlı komisyon oranı ile çalışmanı sağlar, paran ertesi gün hesabına geçer!

Tek entegrasyonla tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paycell Sanal POS ile 24 saat içerisinde fiziki bir posa ihtiyaç duymadan istediğin her yerden online satış yapmaya başlayabilir ve güvenli ödeme altyapısı ile hemen tahsilat yapabilirsin. Üstelik Paycell’in kampanya ve iletişim desteği ile milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşırsın.

Hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almaya başlamak için hemen başvur!

Hemen Başvur

Anlaşmalı Bankalar & Programlar

Sanal POS

  • Sanal POS Nedir?
  • Sanal POS internet üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödemek almak, ödeme yapmak için kullanılan dijital bir ödeme noktasıdır. Fiziksel POS cihazlarına alternatif olan Sanal POS, online veya mobil ödemelerde banka veya kredi kartlarından tahsilat yapılmasını sağlar.

  • Paycell Sanal POS ile nasıl ödeme alınır?
  • İnternet sitenize veya e-ticaret sayfanıza gelen müşterileriniz ürünlerini sepetine ekler ve ödeme alma sayfasında Paycell’in güvenli Sanal POS altyapısı ile kart bilgilerini girerek hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerini yaparlar.

  • Paycell Sanal POS’un sunduğu avantajlar nedir?
  • • Tüm banka ve kredi kartları ile uyumludur. • Bankalarla Sanal POS anlaşması yapmak için zaman kaybetmezsiniz. • Tek sözleşme ve tek komisyon oranı ile tüm bankalarla aynı anda çalışırsınız. • Ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tahsil edebilirsiniz. • Paycell Sanal POS’un sunmuş olduğu güvenli ödeme altyapısı sayesinde sahte işlemler önlenir ve müşteri memnuniyetinizi arttırır.

Paycell Sanal Pos Avantajları

Cazip Komisyon Oranları

Paycell, sunduğu cazip komisyon oranları ile sizin en büyük iş ortağınız oluyor.

Kolay Kurulum

Hem e-ticarette hem de pas'larında kolay kurulum ile hemen ödeme almaya başla.

Tüm Bankalar ile Çalış

Paycell Sanal POS ile tüm bankalar ile hemen çalışmaya başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Başvurunuzu yaptıktan sonra Paycell ekipleri sizler için sanal pos hesabını açıp aktif hale getirecektir.

Sanal POS ile ödeme hizmeti almak için linke tıklayarak bilgilerinizi doldurun. Başvurunuz sonrasında ekiplerimiz sizlere ulaşacaktır.

Evet yapabilir, tüm banka/kredi kartlarından Paycell üyesi ya da Turkcell hat sahibi olup olmamasına bakılmadan hemen ödemelerini yapabilirler

Sadece sizin girebileceğiniz yönetim ekranlarından işlemlerinizi anında görüntüleyebilirsiniz.

Her ay sonunda Paycell ‘den geçen işlemlere ait komisyon tutarları toplanarak üye işyerine faturalandırılacaktır. Uye işyerinin sunduğu hizmete dair faturalaşma kendisi ile müşterisi arasında yapılacaktır.

Tüm bankaların kredi ve banka kartları ile müşterileriniz ödeme yapabilir.

Evet 3D ile ödeme alabilirsiniz.

İster ertesi gün isterseniz belli bir gün sonrasında ödemelerinizi alabilirsiniz.

Günlük raporlamalar ile ödemelerinize ait tüm detayları görebiliyor olacaksınız.

Paycell Sanal POS ile aidat, kurulum ve ek ücret ödemeden ertesi iş günü ödeme ve %3,26’dan başlayan fiyatlarla sizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cironuza özel teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.