×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell QR

Paycell QR

Paycell QR ile müşterilerine temassız, hızlı ve kolay ödeme seçenekleri sun!

Paycell ile ödeme almak artık çok hızlı ve kolay! Kasanızla entegre çalışan QR ile ödeme çözümüyle müşterilerine alternatif seçenekler sun. Paycell QR’la entegrasyon, donanım ve bakım ücreti ödemeden Paycell uygulamasını kullanan milyonlarca potansiyel müşterinden anında ödeme almaya başla. Paycell QR ile kayıtlı kredi kartlar, Paycell Hazır Limit, yemek kartı ve Paycell Kart ile müşterilerine ihtiyacı olan tüm ödeme yöntemlerini sunabilirsin.

Hemen Başvur

PAYCELL ANDROID POS QR

Paycell Android POS’undan Qr ile hemen ödeme almaya başla.

Ingenico Pos QR

Ingenice POS’ların üzerinden QR ie hemen ödeme almaya başla.

Restaurant Otomasyon Sistemi QR

Anlaşmalı kasa entegrasyonlarımız sayesinde kurulum beklemeden ve ek ücret ödemeden hemen ödeme almaya başla.

Sıkça Sorulan Sorular

PCI DSS sertifikasıyla Paycell altyapısına kaydedilen müşterilerin kartları güvenli bir şekilde üye işyerlerinin ödeme noktalarında kullandırılır. Dilerseniz güvenliği arttırmak için 3D olarak da ödeme alabilirsiniz.

Paycell QR ile ödeme hizmeti almak için linke tıklayarak bilgilerinizi doldurun. Başvurunuz sonrasında ekiplerimiz sizlere ulaşacaktır.

Hayır. Çünkü Paycell QR’dan ödeme alabilmek için Paycell’e kayıtlı ödeme yöntemleri kullanılmalıdır.

Paycell sizinle düzenli olarak gerçekleşen işlemlere dair rapor paylaşmaktadır.

Tercihinize göre banka ya da kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

3D’li ve 3D’siz ödeme seçeneklerini tercihinize göre destekleyebilmekteyiz.

Evet, müşterileriniz Paycell altyapısının geçerli olduğu noktalardan kaydedilen kartlara sizin işyerinizden de ulaşabilecektir.

Evet, müşteriniz QR ile ödemede, QR taratma veya okumadan sonra ödeme sayfasına geldiğinde kart ekle diyerek kart ekleyip ilgili kartla işlem gerçekleştirebilir.

Paycell QR kullanımı için aidat, kurulum bedeli ödemeden sanal pos’ta ertesi iş günü ödeme ve %1,90’den başlayan, hazır limit için ise sizin için çalışacağımız komisyonlarla sizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cironuza özel teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.