×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Fatura Ödeme

Fatura Ödeme

Paycell ailesinin bir parçası olmak istemez misin? Haydi sen de Paycell ailesine katıl ve işyerinde müşterilerinin elektrik, su, doğalgaz, telefon, tv ve diğer tüm faturalarını Paycell ile kolayca öde, ödedikçe kazan.

Paycell temsilcisi/üye işyeri olmak şimdi hem çok kolay ve hem de çok kazançlı. Paycell ile imzalayacağın temsilcilik/üye işyeri sözleşmesi sayesinde müşterilerinin elektrik, su, doğalgaz, telefon, tv ve diğer tüm faturalarının ödemesini sağlayabilirsin.

Fatura Ödemelerini Paycell Sistemleri aracılığıyla güvenli, hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsin.

Müşterinin talep etmesi halinde ister kredi kartı isterse nakit olarak fatura ödemelerini yapabilirsin.

Paycell fatura ödeme hizmeti ile hem işyerine giren müşteri sayını arttırabilir hem de fatura öderken de para kazanabilirsin.

Üstelik her zaman rahatlıkla ulaşabileceğin Paycell Müşteri Destek hattı her zaman seninle.

Hemen Başvur

Başvuru formunu doldur

Paycell Temsilcisi/Üye İşyeri olmak için linke tıklayarak bilgilerini doldur.

Sözleşmeyi imzala

Paycell Saha ekibi seninle iletişime geçecek ve Temsilcilik/Üye İşyeri Sözleşmesi ve PAYCELL Nakit Tahsilat Sistemi (PAYCELL NTS) sözleşmesini imzalaman ve üye işyeri/temsilcimiz olman için sana yardımcı olacak.

Altyapı kurulumunu bekle

Fatura ödemesi yapabilmen için gerekli Paycell NTS kartın sana çok kısa sürede kurye ile ulaşacak. Artık sen de Paycell ailesinin bir üyesisin.
Müşterin fatura ödemesi yapmak istediğinde, abone numarasını Paycell sistemine girecek, fatura tutarını ekranında görecek ve ödemeyi tamamlayacaksın. İşte bu kadar kolay!

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra açılacak penceredeki bilgileri doldurmalısın. Arkadaşlarımız seni en kısa sürede arayacaklar. Şirket evraklarını talep edip imzalaman gereken sözleşmeyi seninle paylaşacaklar. Evrak işleri bittikten sonra artık sen de Paycell ailesinin değerli bir üyesisin.

Sözleşmeni imzaladıktan sonra arkadaşlarımız Paycell sistemlerinin ister bilgisayarına, ister ödeme kaydedici POS cihazına istersen her ikisine de kurulumunu yaptıracak ve sana nasıl kullanacağın ile ilgili ufak eğitimler verecek.

Paycell sistemi içinde faturayı ödedikten sonra müşterine dekont vermeni sağlayan menümüz mevcut. İster işlem bittikten sonra ister geriye dönük olarak dekont verebilirsin müşterilerine.

Müşterinin senin işyerinden ödemiş olduğu faturasını aynı gün içinde yine Paycell sistemi üzerinden iptal etme imkanın var. Paycell Fatura sisteminde bulunan Fatura iptal menüsünden ilgili faturayı sorgulayıp iptal işlemini hızlıca tamamlayıp, müşterine parasını iade edebilirsin.

Ancak unutma müşterin ödediği bir faturayı ertesi gün gelip iptal etmek isterse bu işlemi sen yapamazsın. Fatura hangi kuruma aitse müşterini o kuruma yönlendirmelisin.

Endişelenmene hiç gerek yok, Paycell Fatura sisteminde bulunan Fatura iptal menüsünden  ilgili faturayı sorgulayıp iptal işlemini hızlıca tamamlayıp, müşterine parasını iade edebilir ya da doğru faturayı ödeyebilirsin.

Ancak unutma yanlış ödediğin faturayı ertesi gün iptal etmek istersen bu işlemi yapamazsın. Fatura hangi kuruma aitse müşterini o kuruma yönlendirmelisin.

Ödemiş olduğun faturayı bir gün sonra tekrar kontrol etmesini rica edebilirsin, ertesi gün ödenmiş olarak görecektir. Çünkü sistemsel kayıtlar akşamları geç saatlerde güncelleniyor.

Ertesi gün fatura hala ödenmemiş olarak gözüküyorsa konuyu bize aşağıdaki telefon ya da mail adresinden iletebilirsin. Unutma bu telefon ve mail adresi sadece Paycell üyesi işyerlerimiz için;

Telefon Numaramız: 0850 502 36 18

E-mail adresimiz: paycell-destek@turkcell.com.tr

Şu anda maalesef üye işyeri/temsilcilerimiz aracılığı ile otomatik ödeme talimatı alamıyoruz.

Evet. Fatura ödemesi için Paycell Fatura sistemine girdiğinde alman gereken komisyon ekranda ve işlem sonunda da dekontta görünecek.

Paycell’le fatura ödemek sana hem daha çok müşteri hem de ödediğin fatura başına bir komisyon kazandıracak.

Paycell Destek ekibimiz haftanın 7 günü saat 07:30 ile 22.00 arası sana destek olmak için aramanı bekliyor. Onlara aşağıdaki numara ya da e-mail ile ulaşabilirsin;

Telefon Numaramız: 0850 502 36 18

E-mail adresimiz: paycell-destek@turkcell.com.tr