Paycell Hediye Dünyam’da, Paycell puanlarınız hediyeye dönüşüyor!

Paycell uygulamasını indirerek Paycell puanlarınızı görebilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu puanlar ile ister internet paketi, ister dilediğiniz sektörde geçerli hediye kodları alabilirsiniz.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
21-10-2019 - 01-01-2021

Geçerli olduğu ürün veya hizmetler:

Detaylı Bilgi

  • Paycell Hediye Dünyam programı ile; 22 Ekim 2019 itibari ile; Paycell Kart ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan kazanabiliriniz. Kazanılan her 1 MB 1 Paycell Puan’a eşit olacaktır. 30 Ekim 2019 tarihi itibari ile ise; Mobil Ödeme ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan, Paycell Uygulamasından yaptığınız elektrik, su, doğalgaz gibi her 1 TL’lik kurum faturası ödemenizden 5 Paycell Puan kazanabilirsiniz. Paycell uygulamasını indirerek Paycell puanlarınızı görebilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu puanlar ile ister internet paketi, ister dilediğiniz sektörde geçerli hediye kodları alabilirsiniz. Yani bir ay içerisinde 100 TL Mobil Ödeme harcaması yaptığınızda 200 Paycell puan, 200 TL Paycell Kart harcaması yaptığınızda 1000 Paycell puan, Paycell uygulamasından 60 TL’lik su faturası ödemesi yaptığınızda 300 Paycell puan kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu puanlarınız ile ister internet paketi ister çeşitli sektörlerde geçerli hediye kodları kazanabilirsiniz. Harcadıkça kazanacağınız puanlar ve puanlarınız ile satın alabileceğiniz birbirinden çeşitli paketler Paycell uygulamasındaki Hediye Dünyam alanında sizi bekliyor. Paycell uygulamasını henüz indirmediyseniz App Store veya Google Play’e girerek hemen indirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya’dan Mobil Ödeme, Paycell Kart kullanıcıları ve Paycell uygulamasından kurum fatura ödemesi yapan kullanıcılar yararlanacaktır.
 • Kazandığını puanları Paycell uygulaması ile hemen görüntüleyebilir, istediğiniz hediyeye dönüştürebilirsiniz. Paycell mobil uygulmasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell uygulamasını hemen indirmek içintıkla.
 • Kampanyadan kazandığınız puanlar ile ister internet paketi, ister dilediğiniz sektörde geçerli hediye kodları alabilirsiniz.
 • Kazandığınız puanları, başka bir kullanıcıya transfer edebilirsiniz. Tek seferde en fazla 250 Paycell puan transfer edilebilir. Bir ay içerisinde bir kullanıcı en fazla 500 Paycell Puan transfer edebilir. Bir kullanıcı, en fazla 2 diğer kullanıcıdan toplam 500 Paycell Puan alabilir.
 • Paycell Hediye Dünyam kapsamında aynı yıl içerisinde kazandığınız puanlar, bir sonraki yılın Mart ayında silinecektir.
 • Kampanyadan tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir.
 • Paycell Kart ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan, Mobil Ödeme ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan, Paycell Uygulamasından yaptığınız elektrik, su, doğalgaz gibi her 1 TL’lik kurum faturası ödemenizden 5 Paycell Puan kazanabilirsiniz.
 • Mobil Ödeme , Paycell kart harcaması yaparak ya da Paycell uygulamasından kurum faturası ödeyerek kazandığınız puanlar yaptığınız harcamayı iade ettiğiniz durumda geri alınacaktır.
 • Kazandığınız puanları, başka bir kullanıcıya transfer edebilirsiniz. Bir ay içerisinde bir kullanıcı en fazla 500 Paycell Puan transfer edebilir. Bir kullanıcı, diğer kullanıcılardan bir ayda en fazla 500 Paycell Puan alabilir.
 • 22.10.2019 tarihi öncesinde kazanılan Paycell Puanlar kazanım tarihi itibariyle 1 yıl süresince geçerlidir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan puanlar silinecektir. Paycell Hediye Dünyam kapsamında 22.10.2019 tarihi itibariyle kazanılan Paycell Puanlar 1 Mart 2021’e kadar geçerlidir. Aynı yıl içinde kazanılan Paycell Puanlar bir sonraki yıl 1 Mart tarihine kadar geçerli olup, 1 Mart’a kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.
 • Bir kullanıcı bir ayda en fazla 50.000 Paycell Puan harcayabilir.
 • Mobil Ödeme , Paycell kart harcaması yaparak ya da Paycell uygulamasından kurum faturası ödeyerek kazandığınız puanlar yaptığınız harcamayı iptal/ iade ettiğiniz durumda geri alınacaktır.
 • Turkcell dışındaki diğer operatör kullanıcıları numara değişikliği yaptıklarında Paycell Puanları devredilmez.
 • Bir kullanıcı Günlük 1 GB ve Günlük 500 MB paketinden ayda en fazla 1 kez alınabilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.