Visa ile Shell’de araçtan inmeden yapılacak her 100 TL ve üzeri ödemeye 15 TL, toplamda 30 TL yakıt hediye!

10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kaydedilen Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları ile ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri yakıt harcamaya 15 TL, toplamda 30 TL Shell ClubSmart puan hediye edilecektir.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
10-09-2018 - 22-10-2018

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

Detaylı Bilgi

Kampanyaya katılmak için kullanıcıların:
1. Paycell uygulaması bireysel Turkcell hat kullanılan akıllı cihaza indirmesi gerekmektedir. Hemen indir: paycell.com.tr/app
2. Uygulama içerisinde hesabım adımında yer alan kredi kartlarım kısmından Visa logolu kredi kart mobil cüzdana kaydedilir.
3. İşlemler adımına tıklanarak akaryakıt adımı seçilir.
4. Araç plakasını girilir.
5. Var ise ClubSmart kart numarasını girilir, yok ise Shell ClubSmart program sözleşmesini onaylayarak devam tuşuna basılarak uygulamanın otomatik bir clubsmart kart yaratması sağlanır.
6. ClubSmart anlaşmalı Shell istasyonlarında pompa görevlisine Paycell ile araçtan inmeden ödeme yapılacağı bildirilir.
7. Ödeme yapılırken kayıtlı kartlardan Visa logolu olan kredi kartı seçilerek işleme onay verilir.
• Kazanılan Shell ClubSmart puanlar 26 Ekim’de Paycell uygulama üzerinde kayıtlı Shell Club Smart Kart’a yüklenecektir. Kazanılan puanlar 15 Kasım tarihine kadar geçerli olup, kullanılmayan puanlar 15 Kasım’da geri alınacaktır.
• Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Shell ClubSmart puan kazanabilir.
• Visa debit kartlar ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
• Kampanyadan kazanılan puan sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki puan, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
• Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
• Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
• Kampanyadan yararlanacak müşteri sayısı 10.000 ile sınırlıdır.
• Detaylı Bilgi için: https://www.youtube.com/watch?v=21tJOUm6-2k