#senyapdiye kampanyasında Paycell’den tam 15 GB hediye!

Her hafta farklı bir uygulamada birbirinden eğlenceli görevlerle toplam 40 GB hediye kazandıran #senyapdiye kampanyasında Paycell haftası başlıyor! Üstelik bu haftanın hediyesi tam 15 GB!

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
11-11-2019 - 17-11-2019

Detaylı Bilgi

 • 11-17 Kasım tarihleri arasında Paycell Kart ile dilediği tutarda harcama yapan #senyapdiye kanal takipçileri 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 15 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Paycell Kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. kez kazanacaklardır.
 • Kampanyadan kazanılan hediye koşul sağlandıktan sonra 48 saat içinde hazır olacak ve BiP uygulamasından bilgi mesajı iletilecektir. Bilgilendirme mesajının ardından BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalından hediye hatta yüklenip, hemen kullanılmaya başlanabilir.
 • Paycell sanal kartınızı Paycell uygulamasından ücretsiz oluşturabilir veya Paycell fiziksel kartınızı Turkcell Mağazaları’ndan ya da turkcell.com.tr’den alabilirsiniz.
 • Paycell uygulamasını kullanarak hemen ücretsiz bir Paycell sanal kart oluşturmak için tıklayın
 • Paycell uygulaması ile Paycell Kart harcamalarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirmek için tıklayın.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
 • Hem davet eden hem de davet edilen için, meydan okuma koşullarının sağlanması ile kazanılan hediyeler koşul sağlandığında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve mesaj ile yüklendiği bilgisi verilecektir.
 • Bir katılımcı birden fazla arkadaşına meydan okuduğunda ve birden fazla arkadaşı davetini kabul edip, meydan okuma koşullarını sağladığında, her bir arkadaşı için ayrı ayrı hediye kazanmayacaktır. Meydan okuma koşulunu sağlayan tüm davetliler için yalnızca bir kez hediye alımına hak kazanılır.
 • Katılımcılar, haftanın uygulamasındaki görevi yerine getirerek kazandıkları hediyeleri 24 Kasım tarihine kadar diledikleri zaman BiP #senapdiye kanalından hatlarına yükleyebilirler.
 • 24 Kasım tarihine kadar müşteri tarafından alınmayan hediyeler, deaktif edilecek ve bu tarihten sonra alınamayacaktır. Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • #senyapdiye kampanya detaylarını incelemek için tıklayın.
 • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.