Paycell’den iPhone 11 hediye!

App Store ya da Google Play’de Paycell Mobil Ödeme ile istediğiniz tutarda harcama yapın, 5 Iphone 11’den birini kazanma fırsatı yakalayın.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
01-12-2020 - 31-12-2020

Geçerli olduğu ürün ve hizmetler:

Detaylar:

  • Alışverişinizi güvenle yapıp ilgili tutarı Turkcell faturanız veya TL bakiyeniz üzerinden ödemek şimdi çok kolay! Mobil Ödeme onayınız ile yaptığınız alışveriş tutarı faturalı hatlar için Turkcell faturasına yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyesinden düşer. Google Play, App Store, N11, İstanbulkart, Spotify, PUBG Mobile, Zula, League of Legends gibi çok sayıda yerde mobil ödemeyi kullanabilirsiniz.
  • Google Play Hesabım sayfası “Ödeme Yöntemleri” alanından “Paycell I Turkcell Mobil Ödeme” seçilerek, App Store hesabı “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme” seçilerek kolaylıkla tanım yapılabilir.
  • Kampanyadan bireysel, faturalı, faturasız ses hattı sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilir.
  • Çekilişe katılmak için App Store ya da Google Play’de Paycell Mobil Ödeme ile harcama yaptıktan sonra SMS ile iletilen linke tıklanıp açılan formda talep edilen bilgilerin doldurulması gerekmektedir.
  • Çekilişe katılmak için harcama limiti bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya katılım toplamda 5 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Çekiliş sonucunda 5 kişi iPhone 11 64GB “Hat ve kart hariçtir” ikramiyesi kazanacaktır.
  • Bu kampanya Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A. Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin MPİ’nin 25.11.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.9086 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 01.12.2020 (SAAT: 00.01)– 31.12.2020 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.’ ye ait Turkcell Mobil Ödeme yöntemi kullanarak Google Play ve Apple Store’ da bulunan her ücretli uygulama satın alımında Turkcell hat sahibi bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım toplamda 5 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 14.01.2021 tarihinde saat 10:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Atakent Mah 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişi 7.999,00 TL değerinde Iphone 11 64 GB”Hat ve Kart Hariçtir.” ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 18.01.2021 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 02.02.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 17.02.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım toplamda 5 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Turkcell mobil ödeme uygulamasında tahsilat, Turkcell faturalı hat abonelerinin faturasına yansıtılarak, hazırkart müşterilerinin mevcut TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilmektedir. Kampanya Turkcell hat sahibi bireysel müşterileri katılabilir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.