Paycell Mobil Ödeme Kazandırmaya Devam Ediyor!

App Store ya da Google Play’de Paycell Mobil Ödeme ile istediğiniz tutarda harcama yapın, 3 adet Samsung Galaxy Z Fold3 5G ve 5 adet Sony Playstation 5’ten birini kazanma fırsatı yakalayın. Çekilişe katılmak için Paycell Uygulamasını indirmeyi unutmayın.
Paycell Uygulamasını Indirmek için: paycell.com.tr/app

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
28-10-2021 - 30-11-2021

Detaylar :

 • Paycell Mobil Ödeme anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Paycell Mobil Ödeme ile Turkcell faturanıza yansıtarak veya TL bakiyenizden düşerek ödemenizi yaparsınız. Google Play, App Store, N11, İstanbulkart, Spotify, PUBG Mobile, Zula, League of Legends gibi çok sayıda yerde mobil ödemeyi kullanabilirsiniz.
 • Google Play Hesabım sayfası “Ödeme Yöntemleri” alanından “Paycell I Turkcell Mobil Ödeme” seçilerek, App Store hesabı “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme” seçilerek kolaylıkla tanım yapılabilir.
 • Kampanyadan bireysel, faturalı, faturasız ses hattı sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilir.
 • App Store ya da Google Play’de Paycell Mobil Ödeme ile harcama yaptıktan sonra Paycell Mobil Uygulamasına giriş yapıp 1 defaya mahsus kampanya katılım formundaki isim, soy isim ve il bilgisini dolduran Turkcell hat sahibi bireysel müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.
 • Paycell Uygulamasını uygulama marketlerden indirebilirsiniz. Hemen indirmek için: paycell.com.tr/app
 • Çekilişe katılmak için harcama limiti bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya katılım toplamda 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Çekiliş sonucunda; 3 kişi Samsung Galaxy Z Fold3 5G ve 5 kişi Sony Playstation 5 ikramiyesi kazanacaktır.
 • Turkcell Mobil Ödeme’niz (Hazır Limit) henüz açık değilse AC yazıp 5522’e göndererek veya Paycell uygulamasından hemen açabilirsiniz.
 • Bu kampanya Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş adına MPİ’nin 26.10.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-10838 sayılı izni ile 28.10.2021 (saat 12:00)- 30.11.2021 (saat 23:59) tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergiler talihliler tarafından ödenir.
 • Bu kampanya Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. adına MPİ’nin 26.10.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-10838 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 28.10.2021 (saat 12:00)- 30.11.2021 (saat 23:59) kampanya tarihleri arasında Türkiye Genelinde, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.’ye ait Turkcell Mobil ödeme yöntemi kullanılarak Google Play veya Apple Store’da bulunan ücretli uygulama satın alımında; Google Play “Hesabım” sayfası “Ödeme Yöntemleri” alanından “Paycell Turkcell Mobil Ödeme” ile, App Store hesabında ise “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme” seçilerek “Paycell Turkcell Mobil ödeme” ile ödemesini (max. 300,00 TL) tamamlayarak Paycell Mobil Uygulamasına gsm no giriş yapıp 1 defaya mahsus kampanya katılım formunu isim-soyisim ve il bilgisi dolduran Turkcell hat sahibi bireysel müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım toplam 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Talihliler, 9.12.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 3 kişi 21.999,00 TL değerinde Samsung Galaxy Z Fold3 5G (Hat ve Kart Hariçtir.) ve 5 kişi 10.500,00 TL değerinde Sony Playstation 5 ikramiyesi kazanacaktır.İkramiye kazanan talihliler, 13.12.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir. Kampanya sadece Turkcell hat sahibi bireysel müşterilere yöneliktir. Kampanyaya katılım toplamda 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Turkcell mobil ödeme uygulamasında tahsilat, Turkcell faturalı hat abonelerinin faturasına yansıtılarak, hazırkart müşterilerinin mevcut TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya katılmak için Paycell Mobil uygulamasına giriş yapılarak katılım formunun doldurulması gereklidir. Tüm katılımlarda ad, soyad, GSM no. ve il bilgilerinden herhangi biri eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergiler talihliler tarafından ödenecektir.