Paycell Kart haftasında #senyapdiye kampanyasından 15GB hediye!

Her hafta farklı bir uygulamada birbirinden eğlenceli görevlerle toplam 25GB hediye kazandıran #senyapdiye kampanyasında final haftası Paycell’de! Üstelik bu haftanın hediyesi tam 15GB!

15GB’ı kazanmak için önce BiP #senyapdiye kanalını takip edin sonra 27 Mayıs- 2 Haziran arasında Paycell Kartı’nızdan harcama yapın.

Paycell uygulamasını kullanarak hemen ücretsiz bir Paycell sanal kart oluşturmak için;tıklayın!

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
27-05-2019 - 02-06-2019

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

Detaylı Bilgi

  • Paycell uygulaması ile hem ücretsiz Paycell sanal kartınızı oluşturabilir hem de Paycell Kart’ınız ile yapacağınız harcamaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirmek için; tıkla.
  • #senyapdiye kampanyasının Paycell Kart haftası 27.05.2019 -02.06.2019 tarihleri arasındadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip etmeli sonra Paycell Kart’ınız ile harcama yapmalısınız.
  • Kampanyadan kazandığınız hediye siz koşulu sağladıktan sonra 48 saat içinde hazır hale gelecek ve BiP uygulamasından bilgi mesajı alacaksınız.
  • Paycell Kart’a özel 15 GB kampanya faydasından yalnızca 1 kez faydalanabilirsiniz.
  • Paycell Kart’ınızı, Paycell uygulamasından sanal olarak ücretsiz yaratabilirsiniz veya fiziksel kartınızı Turkcell Mağazaları’ndan ya da turkcell.com.tr’den alabilirsiniz.
  • Kampanyadan kazanılan internet faydaları 48 saat boyunca, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır. Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 14.06.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 14.06.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır. Hediyenin müşterinin hattında aktif olduğu 48 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımı, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, ek paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Yukarıdaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız bu kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Gizlilik politikasını incelemek için tıklayınız.
  • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • #senyapdiye kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için; tıkla.