Paycell Kartlar yenileniyor!

Paycell Kart’ı sizin için yeniliyoruz!

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
25-11-2019 - 25-12-2019

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

Detaylı Bilgi

  Kartı neden değiştiriyoruz?

  Paycell Kart yenilendi! Paycell Nakit Çeken Kart ile artık kartınıza yüklediğiniz bakiyenizi banka ATM’leri ve PTTmatiklerden nakit olarak çekebilirsiniz. Aynı zamanda Paycell uygulaması üzerinden banka hesap bilgilerinizi eklemeniz halinde, Paycell Nakit Çeken Kart’ınız ile banka hesabınıza bakiyenizi aktarabilirsiniz.

  Kartı nasıl yenileyeceğiz?

  Telefonunuza göndereceğimiz SMS’te yer alan 6 haneli kod ile birlikte 25 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Turkcell Mağazaları’ndan Nakit Çeken Kart’ınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Her bir kartınız için ayrı bir SMS ile değişim kodu gönderilecektir. SMS ile gönderilen kodun size ulaşmaması halinde Turkcell Mağazaları’na giderek kart değişim işlemi yapmak istediğinizi bildirmeniz durumunda size SMS ile gönderilecek kodu kullanarak Nakit Çeken Kart’ınızı alabilirsiniz.
  Size SMS ile gönderilen kodu ve kart değişim talebinizi Turkcell Mağaza çalışanlarına iletmeniz yeterli olacaklardır.

  Ücreti ne kadar?

  Nakit Çeken Kart’ınızı ücretsiz olarak tüm Turkcell Mağazaları’ndan alabilirsiniz.

  Eski bakiye ne olacak?

  Yeni kart almanız durumunda eski kartınızdaki bakiye Nakit Paycell Kart’ınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

  Kartı değiştirmezsem ne olur?

  25 Aralık tarihine kadar yeni kart almamanız durumunda eski kartınız kapatılacak, içindeki bakiye sizin adınıza yeni oluşturulacak olan sanal kartınıza aktarılacaktır. Sanal kartınızı Paycell App’i indirerek hesabım alanında yer alan Paycell Kart bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

  Kaç adet kartımı değiştirebilirim?

  Sahip olduğunuz eski Paycell Kartların tamamını Nakit Çeken Kart ile ücretsiz değiştirebilirsiniz.

  Puanlarım ne olacak?

  Paycell Puan kazanımları müşteri bazında gerçekleşen işlemlerdir. Kartınızı değiştirmeniz halinde puanlarınızı Paycell App’te bulunan Hediye Dünyam alanında görüntülenmeye devam edebilirsiniz.

  Kartımı nereden alabilirim?

  Tüm Turkcell Mağazaları’ndan Nakit Çeken Kart’ınızı alabilirsiniz.

  SMS’le gelen kodu kaybettim ne yapabilirim?

  SMS ile gönderilen kodunuzu kaybetmeniz halinde Turkcell Mağazaları’ndan sağlayacağınız kart değişim işlemi anında size gönderilecek SMS ile gönderilecek kodu kullanarak Nakit Çeken Kart’ınızı alabilirsiniz.