×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Küsuratlar Patiliköy’e Mama Bağışı Oluyor!

Küsuratlar Patiliköy’e Mama Bağışı Oluyor!

Paycell Uygulaması’ndan yapacağınız fatura ödemelerinizde fatura küsuratını yuvarlayın, Patiliköy’e mama bağışlayın! Fatura ödeme esnasında küsurat yuvarlamaya onay vererek, Patiliköy’deki can dostlarımıza mama bağışlayabilirsiniz. Paycell Ailesi olarak Patiliköy’deki can doslarımız adına teşekkür ederiz. Paycell Uygulaması’nın güncel olduğunu kontrol etmeyi unutma. Uygulaman güncel değilse marketlerden hemen güncelleyebilirsin.

Paycell Tarih

Kampanya Geçerlilik Tarihi

Kampanya Sona Ermiştir

Paycell Kullanıcı

Kimler Katılabilir?

Paycell Müşterileri

Detaylı Bilgi

Patiliköy Nedir?

https://patilikoyankara.com/

Evsiz, barksız, sahipsiz, yaralı, hasta, engelli ve açlıktan ölmek üzere olan canlar için umut olan bir yuva.  Fark yaratmak, onlara bir masal diyarında yaşama imkanı tanımak sizin ellerinizde.

Hiçbir ticari kar amacı olmayan,

Yaptıkları tüm çalışmalar, verdikleri tüm emekler sadece Patiliköy’deki hayvanlara daha iyi bir hayat sunabilmek içindir. Bu süreçte kesinlikle hiçbir kar etme amaçları bulunmamaktadır.

Onlar için 365 gün çalışan,

Sokak hayvanlarına daha iyi bir gelecek sunmak için 365 gün besleme ve bakım yapıp, onlarla ilgilenmeye çalışıyorlar. Bu çalışmaların devamı için, sizlerin destek ve yardımına çok ihtiyacımız var.

Patiliköy, yasal ve sürekli denetlenen bir dernektir.

Hayvanlarımızın daha iyi yarınları, bir geleceği olması için, 2016 yılının Ağustos ayında resmi olarak Patiliköy Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği kuruldu.

Patiliköy, onlar için bir masal diyarıdır.

Patiliköy, insanların istemediği, hor gördüğü, dışladığı, evsiz, barksız, sahipsiz, kimsesiz çöplerde bir lokma yiyecek için gece gündüz mücadele eden hayvanlar için bir yuva, bitmeyen bir masaldır.

Yaptığınız her bağış Patiliköy’deki can dostlarımıza umut olacaktır.

 

 

Diğer Kampanyalar