Hepsiburada'da Kankan ile kazan!

Visa Logolu Paycell Kart’ınla Hepsiburada.com’da yapacağın süpermarket alışverişlerinde 200 TL ve üzeri alışverişe 25 TL hediye.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
08-02-2020 - 11-02-2020

Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler:

Detaylı Bilgi:

  • 8-14 Şubat 2020 tarihleri arasında Hepsiburada’dan süpermarket kategorisinde Visa kartlarıyla (bireysel, ticari banka ve kredi kartları, ön ödemeli kartlar) tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil, kargo bedeli hariç) 25 TL indirime hak kazanılacaktır.
  • Kampanya 14.02.2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Visa kartı ile yapılması gerekmektedir. 25 TL indirim Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme sayfasında yansıyacaktır.
  • Sepet tutarı KDV dahil ve kargo bedeli hariç olarak hesaplanmakta olup hediye çeki ve indirim kodu kullanılması durumunda toplam sepet tutarı 200 TL’nin (kdv dahil- kargo bedeli hariç) altına düşerse bu kampanyadan yararlanılamayacaktır.
  • Kampanya 5.000 sipariş ile sınırlıdır. 5.000 adet kullanıma ulaşıldığında kampanya, kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin sona erecektir.
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 25 TL indirim kazanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.