Harçlık İsteme

Artık harçlık istemek çok kolay! İster yanında ister uzak olsun, Paycell ile tüm sevdiklerinden harçlık isteyebilirsin. Hemen Paycell Uygulamasını indir, Paycell Kart Al ya da Sanal Kart oluştur, sevdiklerinden kolayca harçlık iste! Uygulamayı indirmek için;

Uygulama İndir

Nasıl Harçlık İsterim?

Hemen Telefonuna Paycell Uygulamasını İndir. Ana sayfadan “Harçlık İste”yi seç.

Harçlık isteyeceğin kişinin numarasını yaz ya da rehberinden seç.

İstediğin tutarı gir, bir de mesaj ekle.

Onayla! Harçlık istediğin kişiye talebin iletildi, sen de hatırlatmayı unutma.

Harçlık İsteme

  • Harçlık isteyebilmek için Paycell Kart’ın olması gerekmektedir. Turkcell Mağazaları’ndan Paycell Kart alarak ya da Paycell uygulaması üzerinden anında Sanal Kart oluşturarak harçlık isteyebilirsin.
  • Harçlık istediğin tutar, son aktive ettiğin Paycell Kart’a yüklenecektir. Dilersen Paycell Kartların arasında ücretsiz olarak para transferi yapabilirsin.
  • Harçlık istediğin Paycell Kart’ına ay içerisinde en fazla 750 TL yükleyebilir ve harcayabilirsin. Kartının anlık bakiyesi 750 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.
  • Paycell Kart bakiyeni Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartının son 4 hanesini Turkcell abonesiysen 2255’e, değilsen 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsin.
  • Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsin.