Para İsteme

Artık para istemek çok kolay! İster yanında ister uzak olsun, Paycell ile tüm sevdiklerinden para isteyebilirsin. Hemen Paycell Uygulamasını indir, Paycell Kart Al ya da Sanal Kart oluştur, sevdiklerinden kolayca para iste! Uygulamayı indirmek için;

Uygulama İndir

Nasıl Para İsterim?

Hemen Telefonuna Paycell Uygulamasını İndir. Ana sayfadan “Para İste”yi seç.

Para isteyeceğin kişinin numarasını yaz ya da rehberinden seç.

İstediğin tutarı gir, bir de mesaj ekle.

Onayla! Para istediğin kişiye talebin iletildi, sen de hatırlatmayı unutma.

Para İsteme

  • Para isteyebilmek için Paycell Kart’ın olması gerekmektedir. Turkcell Mağazaları’ndan Paycell Kart alarak ya da Paycell uygulaması üzerinden anında Sanal Kart oluşturarak para isteyebilirsin.
  • Para istediğin tutar, son aktive ettiğin Paycell Kart’a yüklenecektir. Dilersen Paycell Kartların arasında ücretsiz olarak para transferi yapabilirsin.
  • Para istediğin Paycell Kart’ına ay içerisinde en fazla 750 TL yükleyebilir ve harcayabilirsin. Kartının anlık bakiyesi 750 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.
  • Paycell Kart bakiyeni Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartının son 4 hanesini Turkcell abonesiysen 2255’e, değilsen 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsin.
  • Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsin.