Para Gönderme

Artık sevdiklerinize Paycell ile Para Göndermek çok kolay. Paycell uygulamasını indirerek, Turkcell Mağazaları'ndan ya da EFT/Havale yolu ile Paycell üzerinden sevdiklerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde para gönderimi yapabilirsiniz! Uygulamayı indirmek için;
Uygulamayı İndir

Paycell Uygulamasından Nasıl Para Gönderilir?

Sizden para istendi ise, aşağıdaki adımları takip ederek isteği yanıtlayabilirsiniz. Dilediğiniz kişiye para istemesine gerek kalmadan para göndermek isterseniz Paycell uygulamanızda ana sayfada yer alan “Para Gönder” özelliğini seçerek, dilediğiniz numaraya para gönderebilirsiniz.

Sizden para istendiğinde, telefonunuza Paycell uygulamasından bildirim ya da SMS gelir.

Uygulamaya giriş yapılır ve tutarın alınacağı kart seçilir.

Onay verilir ve para, talep eden kişiye ulaşır.

Para Nasıl Gönderilir?

  • Turkcell Mağazaları’ndan ya da havale ve EFT yoluyla sevdiklerinize para gönderebilirsiniz.
  • Paycell uygulamasında bildirim merkezi alanından sizden Para İsteyen kişiyi görebilir, bildirime tıklayarak para gönderme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.
  • Paycell uygulamasından para gönderme işleminizi Paycell Kart, kredi kartı ve banka kartları üzerinden yapabilirsiniz.
  • Gönderdiğiniz para, parayı isteyen kişinin en son aktive ettiği karta yatırılacaktır.
  • Paycell Kart’a ay içerisinde en fazla 750 TL yükleyebilir ve harcayabilirsiniz. Kartının anlık bakiyesi 750 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.
  • Paycell Kart bakiyesini Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartının son 4 hanesini Turkcell abonesiysen 2255’e, değilsen 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsin.
  • Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsin.