Harçlık Gönderme

Artık sevdiklerinize Paycell ile Harçlık Göndermek çok kolay. Paycell uygulamasını indirerek, Turkcell Mağazaları'ndan ya da EFT/Havale yolu ile Paycell üzerinden sevdiklerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde harçlık gönderimi yapabilirsiniz! Uygulamayı indirmek için;
Uygulamayı İndir

Paycell Uygulamasından Nasıl Harçlık Gönderilir?

Sizden harçlık istendi ise, aşağıdaki adımları takip ederek isteği yanıtlayabilirsiniz. Dilediğiniz kişiye harçlık istemesine gerek kalmadan harçlık göndermek isterseniz Paycell uygulamanızda ana sayfada yer alan “Para Gönder” özelliğini seçerek, dilediğiniz numaraya harçlık gönderebilirsiniz.

Sizden harçlık istendiğinde, telefonunuza Paycell uygulamasından bildirim ya da SMS gelir.

Uygulamaya giriş yapılır ve tutarın alınacağı kart seçilir.

Onay verilir ve harçlık, talep eden kişiye ulaşır.

Harçlık Nasıl Gönderilir?

  • Turkcell Mağazaları’ndan ya da havale ve EFT yoluyla sevdiklerinize harçlık gönderebilirsiniz.
  • Paycell uygulamasında bildirim merkezi alanından sizden Harçlık İsteyen kişiyi görebilir, bildirime tıklayarak harçlık gönderme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.
  • Paycell uygulamasından harçlık gönderme işleminizi Paycell Kart, kredi kartı ve banka kartları üzerinden yapabilirsiniz.
  • Gönderdiğiniz harçlık, harçlık isteyen kişinin en son aktive ettiği karta yatırılacaktır.
  • Paycell Kart’a ay içerisinde en fazla 750 TL yükleyebilir ve harcayabilirsiniz. Kartının anlık bakiyesi 750 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.
  • Paycell Kart bakiyesini Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartının son 4 hanesini Turkcell abonesiysen 2255’e, değilsen 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsin.
  • Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsin.